Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 628

Kavel 628
Zilveren dukaat 1785, grote cijfers 85. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 629

Kavel 629
Zilveren dukaat 1787. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. ´Scherpe´ ridder, zeer zwakke omschriften.
Taxatie: € 30,00

Kavel 630

Kavel 630
Zilveren dukaat 1788. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 631

Kavel 631
Zilveren dukaat 1790. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gietgal in kabelrand. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 632

Kavel 632
Zilveren dukaat 1791. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Nieuwglans. Bijna prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 633

Kavel 633
Zilveren dukaat 1792. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Iets decentrisch geslagen. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 634

Kavel 634
Zilveren dukaat 1793. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 635

Kavel 635
Zilveren dukaat 1757. Verzorgde gravure door Martinus Holtzhey jr. CNM 2.49.51; HPM 51.Originele glans. Ruim prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 636

Kavel 636
Zilveren dukaat 1757. Verzorgde gravure door Martinus Holtzhey jr. CNM 2.49.51; HPM 51. Bijna prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 637

Kavel 637
Taxatie: € 300,00

Kavel 638

Kavel 638
½ Zilveren dukaat 1761. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 639

Kavel 639
½ Zilveren dukaat 1762. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 640

Kavel 640
½ Zilveren dukaat 1763. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 641

Kavel 641
½ Zilveren dukaat 1764. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 642

Kavel 642
½ Zilveren dukaat 1775. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52.Patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 175,00

Kavel 643

Kavel 643
½ Zilveren dukaat 1792. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00