Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1138

Kavel 1138
1949 Ter ere van René Marcq, jurist, architect en hoogleraar. Buste René naar links. / Vierregelig opschrift in vierkant. Vermoedelijk Æ verzilverd 70. A. Courtens. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1139

Kavel 1139
1950 Baronne Pol Boel 1920-1950. Buste naar rechts. / Tekst. Æ gegoten 98. J. Souweine. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1140

Kavel 1140
1951 Landsbond der Belgische Bakkersbazen. Hoofd Boudewijn naar links. / Tentoonstellingspaleis. Æ 70. C. van Dionant. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1141

Kavel 1141
(1951) Beloningspenning koning Boudewijn. Hoofd Boudewijn naar links. / Inscriptieruimte boven gekroonde B. Æ 70. C. van Dionant. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1142

Kavel 1142
(1951) Erepenning Rode Kruis. Hoofd Boudewijn naar links. / Koninklijk wapenschild. Æ 70. C. van Dionant. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1143

Kavel 1143
(± 1951). Boudewijn. Hoofd Boudewijn naar links. / blanco. Æ 69 (cliché). F. Weiler? Zeer fraai.
Taxatie: € 5,00

Kavel 1144

Kavel 1144
1952 Ruiterstandbeeld Albert I. Het standbeeld. / Blanco. Æ 80. G. de Bremaecker. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1145

Kavel 1145
1952 Presse-papier 75 jaar koffiekantoor Victor de Haes N.V. Hoofd grondlegger De Haes naar links. Gemonteerd op zwart marmeren rechthoek 130 x 90 mm. J. Dupon. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1146

Kavel 1146
(1953) Erepenning Rode Kruis. Buste Elisabeth naar rechts. / Tekst in kruis. Op naam gesteld. Æ 70,5. A. Courtens. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1147

Kavel 1147
1953 Ligue Nationale contre la Tuberculose. Buste koningin Elisabeth naar rechts. / Tekst in kruis. Æ 70,5. Smolders 346. Alfred Courtens. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1148

Kavel 1148
(1954) Paul Charles, gouverneur de la Banque de Congo Belge. Buste naar rechts. / Blanco. Æ 68. Vancr. 107. Dupagne. Vlekje voorzijde. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1149

Kavel 1149
(± 1955) Beloningspenning koning Boudewijn. Hoofd Boudewijn naar links. / Inscriptieruimte en gekroonde B. Æ 70. Evrom ? Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1150

Kavel 1150
1958 Onthulling monument in Albertville (Congo). Hoofd Albert I naar links. / Tekst op ster. Æ 76. Alfred Courtens. Flauw deukje rand keerzijde. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1151

Kavel 1151
1959 Huwelijk Albert & Paola. Dubbelportret naar links. / Gekroonde A + P. Æ 70. A. Borghese. In origineel etui. FDC.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1152

Kavel 1152
1960 Rode Kruis 15-12-1960. Hoofden Boudewijn & Fabiola naar links. / Tekst. Æ 70. Alfred Courtens. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1153

Kavel 1153
1967 Universiteit Gent 1817-1967. Hoofd Boudewijn naar links. / Tekst. Æ 80. Emiel Poetou. In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 30,00