Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 399

Kavel 399
1 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519. Lang borstbeeld Bijna zeer fraai
Taxatie: € 125,00

Kavel 400

Kavel 400
1 Gulden 1843 mmt. lelie Sch. 520 Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 401

Kavel 401
1 Gulden 1844 mmt. lelie Sch. 521. Bruine vlekjes voorzijde Zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 402

Kavel 402
1 Gulden 1846 mmt. lelie Sch. 523 Bijna zeer fraai
Taxatie: € 40,00

Kavel 403

Kavel 403
Lot (2) 1 Gulden 1847, 1848 Sch. 525, 526 Ca. prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 404

Kavel 404
25 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 532 Prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 405

Kavel 405
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Vrijwel FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 406

Kavel 406
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Prachtig / FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 407

Kavel 407
Lot (2) ½ Cent 1843, 1847 Sch. 539, 541 Zeer fraai
Taxatie: € 60,00

Kavel 408

Kavel 408
10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Prachtig / FDC
Taxatie: € 175,00

Kavel 409

Kavel 409
Lot (3) 10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 525,00

Kavel 410

Kavel 410
Lot (3) 10 Gulden 1875 (2) en 1877 Sch. 549 en 551 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 525,00

Kavel 411

Kavel 411
Lot (2) 10 Gulden 1875 en 1879 Sch. 549 en 552 Prachtig
Taxatie: € 350,00

Kavel 412

Kavel 412
10 Gulden 1879 uit 1877 mmt. bijl Sch. 552a Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 413

Kavel 413
10 Gulden 1880 mmt. bijl Sch. 553. Slabbed by PCGS MS 67 FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 414

Kavel 414
Taxatie: € 250,00