Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 928

Kavel 928
(1948) Prijspenning Centraal Bureau v.d. Tuinbouwveilingen in Nederland. Veilingklok boven zes kisten met appels en peren. / Inscriptieruimte. AR 60,5. KB V-1816. (J.Ph. van Zegveld). Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 929

Kavel 929
1950 Zierikzee, 50 jaar Koninklijke Zeelandia B.V. Hoofd oprichter H.J. Doeleman naar rechts. / Leeuw rijzend uit het water. Æ 66. KB V-1904. Albert Termote. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 930

Kavel 930
(1951) ’s-Hertogenbosch. Opening sportpark ‘De Vliert’. Discuswerper boven vijf Olympische ringen. / Blanco (inscriptieruimte). Æ 65,3. KB V-1994. (Marinus Kutterink). Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 931

Kavel 931
1953 350 Jaar bestuursvernieuwing in Drenthe. College met dros en gedeputeerden aan lange tafel. / Tekst. Æ 60. KB V-2084. J.B. Gutterswijk. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 932

Kavel 932
1956 ’s-Hertogenbosch, 25 jaar veemarkthallen. Gezicht op de hallen boven jubileumdata. In wolken cirkel met SQV. / Inscriptieruimte op octogonaal veld binnen bladerrand. Æ 60, gemonteerd d.m.v. twee balletjes op voet. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 933

Kavel 933
1958 Prijspenning Koninklijk Huis. Dubbelportret Juliana & Bernhard naar rechts. / Inscriptieruimte onder wapenschild. Æ 40. Beeldenaar 1985, pag. 54, nr. 37. Geurt Brinkgreve. In origineel doosje ’s Rijks Munt. FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 934

Kavel 934
(1959) Erepenning Ministerie van Landbouw en Visserij. Zaaiende boer naar rechts. / Inscriptieruimte boven drie korenschoven. Op naam gesteld. Æ 65. KB V-2496. Marinus Kutterink. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 935

Kavel 935
1960 Oss, uitvinding medicijn Ovestin. Twee naakte vrouwen drogen zich af. / Zittende naakte vrouw. Æ gegoten 105,5. (Ed van Teeseling). Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 936

Kavel 936
z.j. Rotterdam. Van Oldenbarnevelt H.B.S. Hoed boven kanten kraag. / Slogan VOLHARDEN OVERWINNEN tussen geopende passer boven opengeslagen boek en hoofdletter V boven wereldbol. Æ gegoten (muntslag) 84. Prachtig.N.B. Mogelijk vervaardigd naar aanleiding van het 50-jarig bestaan in 1970.
Taxatie: € 50,00

Kavel 937

Kavel 937
(1962) Overlijden Wilhelmina. Glazen penning met ouder hoofd Wilhelmina naar links. In houten doos(in huisvlijt vervaardigd). Glas 105 (staand 114). Innovatief en curieus. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 938

Kavel 938
1964 Vincent & Theo van Gogh. Monument van de gebroeders te Zundert. / Fragment uit laatste brief van Vincent aan Theo. Æ 70. KB V-2971. (Ossip Zadkine & Willem Vis). Nr. in rand. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 939

Kavel 939
z.j. Vught. Identificatiepenning (?) kerken (?). Boven inscriptiebalkje naamgeving + wapenschild met verticale sleutel tussen Lambertus- en St. Pieterskerk. / Inscriptieruimte binnen bladerrand.Kopernikkel 51. Gepoetst, anders prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 940

Kavel 940
1966 Den Haag. Huwelijk Beatrix en Claus in de Grote Kerk op 10 maart. AU 29,87 [17,41 gram], 986/1000. Geslagen met gepolijste stempels. FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 941

Kavel 941
1969 50 Jaar Kon. Luchtvaart Mij. Gestileerde vogels. / Drie naakte mannen. Æ 60. KB VI-3521. Fred. Carasso. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 942

Kavel 942
z.j. (± 1973) Helvoirt. Gemeentelijke erepenning. Helvoirts wapenschild tussen verticaal opschrift. / Inscriptieruimte binnen krans van bewegende figuurtjes. O.n.v. RIET VERSLUIS uit ’s-Hertogenbosch. Æ gegoten, zeshoekig 65,5. JMB (?). Krantenartikel bijgevoegd. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 943

Kavel 943
(1975) Lighthouse Club Nederland. Vuurtoren. / Drieregelig opschrift.Æ gegoten 58. Nico Onkenhout. Prachtig.
Taxatie: € 25,00