Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 538

Kavel 538
Doosje allerlei, vnl. Nederland en iets overzee. O..a. twee grote zilveren tientjes en 50 Gld. 1987.
Taxatie: € 35,00

Kavel 539

Kavel 539
Blikje ‘Mascotte’ (23) met divers Willem I, van ½ cent t/m gulden. Vnl. mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 540

Kavel 540
Kistje pasgeld Nederlandse Antillen; ook wat zilver (netto: 229 gram).
Taxatie: € 100,00

Kavel 541

Kavel 541
Zwart ‘Balmoral’ kistje (244) met kopernikkelen ronde- en vierkante stuivers 1907-1943, w.o. 6 x 1909 en 2 x 1933.
Taxatie: € 125,00

Kavel 542

Kavel 542
Sigarenkistje V.O.C. / Nederlands Indië; behalve koper- en bronsgeld ca. 260 gr. bruto zilver.
Taxatie: € 75,00

Kavel 543

Kavel 543
Plastic bakje zilveren Wilhelminakwartjes 1926-1944. Netto zilver: 377 gram.
Taxatie: € 150,00

Kavel 544

Kavel 544
Plastic bakje met 125 stuks bronzen 2½ cent 1941. FDC of bijna FDC met originele kleur.
Taxatie: € 30,00

Kavel 545

Kavel 545
Fraaie houten cassette “Halve Guldens Wilhelmina” met 16 stuks tussen 1898 – 1930, compleet. Uitg. Het Nederlandsche Muntenhuis. Gemiddelde kwaliteit: zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 546

Kavel 546
Klein doosje met uitsluitend zilveren koninklijke muntjes van 10 cent t/m rijksdaalder. Ondermeer rijksdaalder 1898 Wilhelmina. Fraai en beter.
Taxatie: € 375,00

Kavel 547

Kavel 547
Doosje met 99 zilveren € 10 herdenkingsmunten 2002-2005. Netto zilver: 1630 gram, nominale waarde: 990,--
Taxatie: € 650,00

Kavel 548

Kavel 548
Doosje met zilveren € 5 herdenkingsmunten 2003-2007. Netto zilver: 924 gram, nominale waarde: 420,--
Taxatie: € 350,00

Kavel 549

Kavel 549
Grijs metalen koffertje met munten Willem I t/m Beatrix, ½ cent t/m 10 gulden, alsmede enkele ‘dure jaartallen’. Ook iets overzee. Zeer gevarieerd, diverse kwaliteiten. Goed nazien!
Taxatie: € 600,00

Kavel 550

Kavel 550
Kartonnen doos met 145 x 50 gulden herdenkingsmunten 1982-1998 in FDC of proof. Alles in originele verpakking. Netto zilver: 3353 gram.
Taxatie: € 1.350,00

Kavel 551

Kavel 551
Doos met voornamelijk oud nominaal, veel stuivers! Daarbij ook nog enig eenvoudig koninkrijk alsmede zilveren guldens en rijksdaalders.
Taxatie: € 75,00

Kavel 552

Kavel 552
Blauwe cassette met 200 stuks kleine zilveren tientjes Beatrix 1995-1999. Netto zilver: 2400 gram.
Taxatie: € 950,00

Kavel 553

Kavel 553
Blik met zilvergeld Juliana bestaande uit 219 zilveren rijksdaalders 1959-1966 en 9 zilveren tientjes 1970; 1973.
Taxatie: € 1.150,00