Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 612

Kavel 612
Zilveren dukaat 1764. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Tikjes rand. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 613

Kavel 613
Zilveren dukaat 1766. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 614

Kavel 614
Zilveren dukaat 1767. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 615

Kavel 615
Zilveren dukaat 1768. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 616

Kavel 616
Zilveren dukaat 1769. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 617

Kavel 617
Zilveren dukaat 1770. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 618

Kavel 618
Zilveren dukaat 1771. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 619

Kavel 619
Zilveren dukaat 1772. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gietgal rand. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 620

Kavel 620
Zilveren dukaat 1773. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 621

Kavel 621
Zilveren dukaat 1774. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 622

Kavel 622
Zilveren dukaat 1775. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 623

Kavel 623
Zilveren dukaat 1776. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 624

Kavel 624
Zilveren dukaat 1777. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 625

Kavel 625
Zilveren dukaat 1779. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 626

Kavel 626
Zilveren dukaat 1780. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 627

Kavel 627
Zilveren dukaat 1781. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00