Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1392

Kavel 1392
1984 Leiden. Leidsche Schouw ingehuldigd. Het gebouw. / Naam van het bouwbedrijf plus logo. Æ 81,3. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1393

Kavel 1393
1994 Verzekeringsmij Aegon 150 jaar. Logo van de Maatschappij. / Opbouw in spiraalvorm.AR 38. (Bruno Ninaber van Eijben). FDC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1394

Kavel 1394
(1922) Amsterdam. Herinneringspenning leden Algemeen Steuncomité. Stadswapen gehouden door twee leeuwen. / Vierregelig opschrift. AR 35. KB II-214. (Dirk Scholtus). In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 20,00