Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 173

Kavel 173
1 Gulden 1765. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 174

Kavel 174
Taxatie: € 30,00

Kavel 175

Kavel 175
1 Gulden 1765. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 176

Kavel 176
1 Gulden 1791. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 177

Kavel 177
1 Gulden 1793. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Mooi patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 178

Kavel 178
1 Gulden 1793. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 179

Kavel 179
10 Stuiver 1682. Delm. 1201; CNM 2.43.114; HPM 70. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 180

Kavel 180
ΒΌ Gulden of muntmeesterspenninkje 1759. CNM 2.43.126; HPM 76. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 181

Kavel 181
Roosschelling 1601. CNM 2.43.130; Verkade 112.4. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 182

Kavel 182
Scheepjesschelling 1764. CNM 2.43.137; HPM 84. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 183

Kavel 183
Scheepjesschelling 1764. CNM 2.43.137; HPM 84. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 184

Kavel 184
Bezemstuiver 1738. CNM 2.43.142; HPM 89. Prachtig.
Taxatie: € 40,00