Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1122

Kavel 1122
(1935) La Dynastie Belge. Vier koninklijke bustes naar rechts. / Blanco. Æ 78 x 69. Will. 375. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1123

Kavel 1123
1935 Overlijden koningin Astrid. Buste naar links. / Lelietak + tekst. Æ 76. Will. 381. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1124

Kavel 1124
(1935) Overlijden koningin Astrid. Buste Astrid met hermelijnen mantel naar rechts. / Blanco. Æ 70 (cliché). P. de Soete. Prachtig.
Taxatie: € 5,00

Kavel 1125

Kavel 1125
( 1935) Overlijden Astrid ? Hoofd Astrid naar links. / Gekroonde MJ. Æ 74. Geo Verbanck. In origineel doosje. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1126

Kavel 1126
Lot (3) 1935 Overlijden koningin Astrid. I = Hoofd Albert I naar links / Blanco. Æ 70 x 68. G. de Bremaecker. II = Hoofd Leopold III naar links. / Blanco. Æ 71. C. van Dionant. III = Hoofd Astrid naar links. / Geknakte roos. Æ 71. E. de Bremaecker. Het geheel in een langwerpig origineel etui van P. de Greef, Rue du Midi, Bruxelles. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1127

Kavel 1127
1939 Antwerpen, 50e Bestendig Festival. Buste Leopold III naar rechts. / Het Steen + tekst. Æ 70. Alfons Mauquoy. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1128

Kavel 1128
1939 Ter ere van Octave Lohest, president FNC-NSB. Dubbelportret Leopold III & Astrid naar links. / Achtregelig opschrift. Æ 80,5. Marcel Rau. In origineel doosje. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1129

Kavel 1129
1939 Beloningspenning Leopold III. Hoofd Leopold naar links. / Gestileerde engel bij ARS. Op naam gesteld. Æ verzilverd 70. Marcel Rau. In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 1130

Kavel 1130
1940 Prins Philippe 1837-1905. Buste naar links. / Drieregelig opschrift: M.S. PRINCE PHILIPPE COCKERILL HOBOKEN. Æ 70. Aebly. In origineel doosje. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1131

Kavel 1131
1942 Prenzlau. Kamp Oflag II.A Belgische officieren. Hoofd Leopold III naar links. / Drieregelig opschrift onder koningskroon en binnen gestrikte hulsttakken. Æ 70. Marcel Rau. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1132

Kavel 1132
1943 Prinses Josephine Charlotte. Hoofd Josephine naar links. / ‘Geschreven’ tekst. Æ 70. C. van Dionant. Vlekje voorzijde + minieme randschade. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1133

Kavel 1133
1945 Steun Brabanders aan geteisterden uit de Ardennen. Buste Eisenhower naar links. / Tekst. Æ 70. E. de Bremaecker. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1134

Kavel 1134
1945 Het erkentelijk België UFAC-VVV. Buste Montgomery met baret naar links. / Tekst. Æ 70. E. de Bremaecker. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1135

Kavel 1135
1946 Congo werkt voor de geallieerde overwinning. Buste Pierre Ryckmans, gouverneur Belgisch Congo, naar links. / Gespierde Congolees arbeider. Æ 70. Vancr. 126. A. Dupagne. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1136

Kavel 1136
1947 Aantreden prins-regent Karel. Buste Karel naar rechts. / Drieregelig opschrift in krans, jaartal in chronogram. Æ 70. Arthur Dupagne. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1137

Kavel 1137
1948 Prijspenning Société Royale de Timbrologie. Onder kroon twee postzegels met Leopold I en Victoria. / Tweeregelig opschrift. Æ 70. Prachtig.
Taxatie: € 15,00