Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1067

Kavel 1067
Houten sigarenkist met honderden penningen 19e/20e eeuw; zilver – brons – messing.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1068

Kavel 1068
Bruine cassette met 33 stuks, puur zilveren penningen zwaar verguld met 24 karaats goud. Betrekking hebbende op de ‘Eerste slag van de Eurolanden’, ruim 600 gram netto zilver.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1069

Kavel 1069
Kistje met 9 stuks gouden penningen m.b.t. de complete stamboom in ‘koninklijke gouden 5 guldens’. AU 0,75 gr. Proof.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1070

Kavel 1070
Taxatie: € 125,00

Kavel 1071

Kavel 1071
Doos met ondermeer twee luxe kisten met 20 stuks moderne penningen. Toegevoegd: Muntmeesterset 2006 in originele verpakking!
Taxatie: € 75,00

Kavel 1072

Kavel 1072
Spannend blik met 20 stuks onuitgezochte historiepenningen uit diverse eeuwen. Leuk!
Taxatie: € 75,00

Kavel 1073

Kavel 1073
Kistje met 3 moderne penningen: 1986 Leiden. Eeuwfeest ‘3 October Vereeniging’; 1988 Eeuwfeest Heidemaatschappij; 1988 Inwerkingtreding Mediawet 1988. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1074

Kavel 1074
Leuk kistje met moderne tokens en penningen allerlei.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1075

Kavel 1075
Doosje met 9 stuks diverse penningen o.a. rekenpenning 1596 Utrecht, Watersnood Oostzaan 1960 etc.
Taxatie: € 35,00

Kavel 1076

Kavel 1076
Mooi blik met circa 150 stuks diverse sport- en carnavalsmedailles. Voor de liefhebber!
Taxatie: € 75,00