Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 982

Kavel 982
1961 Theseuspenning. In een grot wordt de Minotaurus door Theseus verslagen. / Labyrinth met draad (van Ariadne). Æ gegoten 59. KB VI-2637. (J.Ph.L. Petri). Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 983

Kavel 983
(1962) Prijs/erepenning Koninklijke Vereniging van leraren en onderwijzers in de lichamelijke opvoeding. Naakte man en vrouw de zon aanbiddend. / Inscriptieruimte binnen omschrift. Æ gegoten 78,5. KB VI-2701. Maarten Pauw. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 984

Kavel 984
1962 P. Haverkamp 80 jaar. Hoofd Haverkamp naar links. / Driemaster op volle zee. Æ gegoten 81,5. KB VI-2760. H.J.J. Dannenburg. Prachtig. N.B. Pieter Haverkamp was zeevaartdeskundige en voormalig directeur van de zeevaartschool van het Zeemanshuis te Amsterdam.
Taxatie: € 25,00

Kavel 985

Kavel 985
1963 150 Jaar onafhankelijkheid. Staande koningin, de koningskroon ondersteunend. / Omschrift in drie cirkels. Æ 70 gegoten. KB VI-2849. Loeki Metz. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 986

Kavel 986
1963 Ter ere van John F. Kennedy. Hoofd Kennedy naar links. / Naakte man te paard verslaat zevenkoppige draak. Æ gegoten 70,3. KB VI-2886. Pol Dom. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 987

Kavel 987
(1965) Erepenning Orde van Vrijmetselaren onder het Grootoosten der Nederlanden. Levensboom in Hollandse tuin. / Inscriptieruimte binnen korenaren en bladertak. Æ 60. KB VI-3023. (J.P.M. Sloos). Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 988

Kavel 988
Lot (2) 1968 Olympische zomerspelen in Mexico & winterspelen in Grenoble. Atleet met brandende toorts / Schaatsenrijder met brandende toorts. Æ 50 + AR 30. KB VI-3391, 3392. W. Vis. FDC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 989

Kavel 989
1969 Rembrandt van Rijn 1606-1669. Hoofd Rembrandt iets naar links. / De schilder aan het werk. Æ gegoten 65,5. H.D. Janzen. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 990

Kavel 990
1972 Johan Rudolf Thorbecke 1872-1972. Borstbeeld Thorbecke bijna en face. / Torentje Ministerie van Binnenlandse Zaken. Æ 60. KB VI-3762. Willem Vis. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 991

Kavel 991
1975 Presentiepenning, 250e bijeenkomst Numismatische Kring Amsterdam. Amsterdams stadswapen met keizerskroon. / Op- en omschrift. AR 28. KB Vi-4006. Schaars in zilver. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 992

Kavel 992
1979 Opening casino Scheveningen. Gezicht op het Kurhaus. / Waarde van Hfl. 100,- boven logo Holland Casinos. AR 47. KB VII-4275. (E. van den Boom). FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 993

Kavel 993
z.j. (± 1980) Koningin Beatrix. Eénzijdige penning (proef?) met hoofd Beatrix naar rechts, enigszins gelijkend op de inhuldigingsgulden/rijksdaalder. Lood / Tin gegoten 100 met draagoog. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 994

Kavel 994
1980 125 Jaar gemeente Haarlemmermeer. Contouren van de gemeente in 1855 en gespiegeld in 1980. / Bloeiend karwijzaad met twee hommels. Æ gegoten 86/87. Tilanus 26. Guus Hellegers. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 995

Kavel 995
1990 Rotterdam 650 jaar. Hoofd Beatrix naar rechts. / Graaf Willem IV van Henegouwen te paard met geheven zwaard. Æ 60. Willem Verbon. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 996

Kavel 996
(1994) Opheffing korps Rijkspolitie. Agent buigt voorover en helpt meisje. / Logo Rijkspolitie en tekst. Æ gegoten 98 x 97,5. Marcus Ravenswaay. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 997

Kavel 997
(1995) Bloeddonorerkenning voor 40 bloeddonaties. Æ druppelvormig 72 x 54. In origineel doosje Begeer. Prachtig.
Taxatie: € 15,00