Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 632

Kavel 632
Doos Antillen / Aruba; 42 x FDC-set en 18 x zilveren herdenkingsmunt.
Taxatie: € 200,00

Kavel 633

Kavel 633
Doos met restpartij Nederlandse eurosets en 5 euro herdenkingsmunten Proof, in originele verpakkingen met lichte waterschade.
Taxatie: € 100,00

Kavel 634

Kavel 634
Grote kartonnen doos met blauwe (35) en rode (6) proofsets uit het guldentijdperk.
Taxatie: € 75,00

Kavel 635

Kavel 635
Doos met 45 stuks Babysets 15 x 2000; 15 x 2003 en 15 x 2005.
Taxatie: € 100,00

Kavel 636

Kavel 636
Doos met o.a. 5x Huwelijksset 2002, 10x Huwelijksset 2003 en 15x Huwelijksset 2005; 10x Babyset 2003 en 2x Babyset 2002. Uitsluitend euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 637

Kavel 637
Doos met 70 stuks Goede Doelen Sets Nederland; 16 x 1999 Clini Clowns; 15 x 2000 Natuurmonumenten; 12 x 2001 Sport Gehandicapten; 12 x 2004 Brandwondenstichting; 14 x 2005 Beatrixfonds en 1 x 2006 Kika. Uitsluitend Euro’s.
Taxatie: € 225,00

Kavel 638

Kavel 638
Doos met 40 stuks bijzondere Eurosets Nederland in een leuke mix o.a. Iris VVV-geschenkmuntsets, Muntmeesters Door de Eeuwen heen en BU-sets uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s.
Taxatie: € 125,00

Kavel 639

Kavel 639
Doos met 40 Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004, 10 x 2005 en 10 x 2006 en 10 x BU-sets 2008 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s.
Taxatie: € 125,00

Kavel 640

Kavel 640
Doos met 40 stuks Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004; 10 x Babysets 2005; BU-sets 10 x 2008 en 10 x 2010 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 641

Kavel 641
Doos met 40 diverse Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Geboortesets 2003; 10 Goede Doelen Sets 2004; BU-sets 10 x 2008 en 10 x 2010 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 642

Kavel 642
Doos met 50 stuks Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004; 10 x 2005 en 10 x 2006; BU-sets 10 x 2008 en 10 x 2010 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 150,00

Kavel 643

Kavel 643
Doos met 40 stuks diverse Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004; 10 x 2005; 10 x BU-sets 2008 uit de Nationale Collectie en 10 x divers. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 644

Kavel 644
Doos met 40 stuks Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004; 10 x 2005, BU-sets 10 x 2008 en 10 x divers. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 645

Kavel 645
Doos met 40 stuks diverse Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Babysets 2003; 10 x Goede Doelen Sets 2004; BU-set 10 x 2008 en 10 x 2010 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 646

Kavel 646
Doos met 40 diverse Eurosets Nederland. Samengesteld uit: 10 x Goede Doelen Sets 2004; 10 x Huwelijksset 2005; BU-sets 10 x 2008 en 10 x 2010 uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s!
Taxatie: € 125,00

Kavel 647

Kavel 647
Doos met 45 stuks bijzondere Eurosets Nederland in een leuke mix o.a. Goede Doelen Sets alsmede BU-sets uit de Nationale Collectie. Uitsluitend Euro’s.
Taxatie: € 125,00