10 Cents 1826 Brussel mmt. palmtak Sch. 311 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 50,00
5 Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 315 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 1.500,00
5 Cents 1826 Brussel mmt. palmtak Sch. 319 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Cent 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 328 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Cent 1826 Utrecht mmt. fakkel Sch. 329 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 25,00
1 Cent 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 336. Mooie kleur! Vrijwel FDC
Meer...Taxatie: € 50,00
½ Cent 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 352 Bijna zeer fraai
Meer...Taxatie: € 50,00
½ Cent 1822 Brussel mmt. palmtak Sch. 367 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 100,00
½ Cent 1823 Utrecht mmt. fakkel Sch. 354 Prachtig
Meer...Taxatie: € 125,00
½ Cent 1831 Utrecht mmt. fakkel Sch. 361 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 75,00
½ Cent 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 364. Originele kleur FDC
Meer...Taxatie: € 125,00
Rijksdaalder 1842, mmt. lelie Sch. 507 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 75,00
Rijksdaalder 1843 mmt. lelie Sch. 508 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 125,00
Rijksdaalder 1844 mmt. lelie Sch. 509 Fraai / Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 100,00
Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch. 510 Ruim prachtig
Meer...Taxatie: € 250,00
Rijksdaalder 1849 mmt. zwaard Sch. 516. Lichte krasjes Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 300,00