Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 912

Kavel 912
1919 Uden, 5 jaar Vluchtoord Uden. Gezicht op het vluchtoord. / Drieregelig opschrift binnen gestrikte krans. Æ 25,3 + draagoog. KB I-1353. (Dirk Scholtus). Schaars. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 913

Kavel 913
(± 1927) Prijspenning tijdschrift Focus. Peuter op vis in het water. / Vierregelige inscriptie.Æ rechthoekig 52 x 44. H. van Ophemert. Zeer fraai.N.B. Een penning van de beeldhouwer Hendrik van Ophemert zijn we nog niet eerder tegengekomen.
Taxatie: € 15,00

Kavel 914

Kavel 914
1930 ’s-Hertogenbosch. Onthulling standbeeld Jeroen Bosch. Portret Jeroen en face. / Stadswapen. Æ 60. KB III-397. J.J. van Goor. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 915

Kavel 915
Lot (3) 1931 ’s-Hertogenbosch. Opening veemarkthallen. Gezicht in vogelvlucht op de hallen. / Gekroond stadswapen tussen S – C. Æ 60. KB III-500. (J.J. van Goor). Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 916

Kavel 916
Lot (3) 1933 400e Geboortedag Willem van Oranje. Buste met kanten kraag W. van Oranje iets naar rechts. / Vlaggenstok voor pijlenbundel. AR 40. KB III-662. M.P.J. Fleur. Prachtig.Toegevoegd: idem AR 25 + Æ 25 met draagoog.
Taxatie: € 15,00

Kavel 917

Kavel 917
1933 50 Jaar Vereeniging ‘Rembrandt’. Portret Rembrandt iets naar rechts. / Woonhuis Rembrandt Jodenbreestraat te Amsterdam. Æ gegoten 76. KB III-692. J.J. van Goor. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 918

Kavel 918
1934 Amsterdam, 40 jaar Algemeene Nederlandsche Bond van Arbeiders in het Bakkers-, Chocolade- en Suikerbewerkingsbedryf. Arm met brandende fakkel en jubileumdata. / Monogram ANBBCS.AU 22 [6,08 gram]. KB III-797. (J. Eisenlöffel). Prachtig / FDC.N.B. Ook penningen van kunstenaar Jan Eisenlöffel zie je niet vaak.
Taxatie: € 200,00

Kavel 919

Kavel 919
1935 Prijspenning Koninklijke Nederlandsche Zwembond. Portret ‘moeder Triebels’ naar rechts. / Inscriptieruimte binnen hulstkrans. AR 60,5. KB V-929. (J.J. van Goor). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 920

Kavel 920
1935 Amsterdam, 50 jaar Rijksmuseum. Gezicht op het museum tussen jubileumdata. / Hoofd Grieks krijgsman. Æ 60. (Dirk Bus). Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 921

Kavel 921
1938 Geboorte prinses Beatrix. Naakte peuter kruipt uit tulp. / Oranjeboom.AR 60 [78,93 gram]. KB V-1167. Marinus Kutterink. Vz. iets opgewreven. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 922

Kavel 922
1938 Voortrekker eeuwfeest in Zuid-Afrika. Zeven uitgespannen ossewagens voor monument. / Kandelaar binnen ketting, ossenhoornen en kafferschilden. Æ 60. KB V-1226. (M.P.J. Fleur). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 923

Kavel 923
1939 Geboorte prinses Irene. Vruchtdragende oranjeboom; twee wapenschilden met J – B. / Wieg met liggende leeuw. AR 50 [52,27 gram]. KB V-1292. Marinus Kutterink. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 924

Kavel 924
(1939) Eindhoven, gemeentelijke erepenning. Wapenschild van Eindhoven op oorkonde omgeven door uil, fabrieken en oud stadzegel met masker en lier. / Inscriptieruimte binnen krans met zes wapenschildjes. Met inscriptie. Æ 65,5. KB V-1319. (M.P.J. Fleur). In orig. doosje Begeer. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 925

Kavel 925
1940 Ter ere van Dr. P.J. de Bruyn. Portret pastoor De Bruyn naar rechts binnen omschrift: CREDIDIMVS CARITATI. / Blanco. Æ gegoten 103. Geurt Brinkgreve.Beeldenaar 1985, pag. 53, nr. 4. Vervaardigd bij Giampaoli, Rome. Niet vaak voorkomend. Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 926

Kavel 926
1947 20 Jaar Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Borstbeeld Johan van Eck naar links. / Elfregelig opschrift. Æ 60. J.J. Both. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 927

Kavel 927
1947 Haarlem, erepenning Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel. Staande Nederlandse maagd met lauwerkrans en wapenschild. / Inscriptieruimte binnen dikke krans van eikenbladeren. Op naam gesteld. AR 63. (J.G. Holtzhey). In origineel doosje ’s Rijks Munt. Prachtig
Taxatie: € 25,00