Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 701

Kavel 701
Plastic box met 10 kg. eenvoudige wereldmunten; kilowaar.
Taxatie: € 50,00

Kavel 702

Kavel 702
Taxatie: € 50,00

Kavel 703

Kavel 703
Drie Lindnercassettes met 84 x €2 herdenkingsmunten div. Europese landen in unc.
Taxatie: € 150,00

Kavel 704

Kavel 704
Doos div. landen, w.o. setjes Japan, proofset USA 1963 en 1964, Australië, enz.
Taxatie: € 50,00

Kavel 705

Kavel 705
Doos met wat Tonga, Gambia, 2 x zilver Philippijnen en Vatikaanset 1967. Tevens kistje sterk afgesleten / onleesbare munten.
Taxatie: € 25,00

Kavel 706

Kavel 706
Doosje met diverse sets en herdenkingsmunten. Ook iets Nederland.
Taxatie: € 25,00

Kavel 707

Kavel 707
Kist met 16 stuks zilveren 10 Euro herdenkingsmunten PP uit diverse landen. Toegevoegd: 2x porseleinen muntset Stadt Meissen und Sachsen.
Taxatie: € 125,00

Kavel 708

Kavel 708
Houten wijnkistje met 6 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 30,00

Kavel 709

Kavel 709
Doos met Duitsland complete series proofsets euromunten (5 letters) 2002 t/m 2006. Totaal 25 sets.
Taxatie: € 125,00

Kavel 710

Kavel 710
Doosje met Europees oud kopergeld en veel laat-middeleeuws zilver (vnl. Oost-Europa). Ongedetermineerd. Voor de winteravonden!
Taxatie: € 100,00

Kavel 711

Kavel 711
Doos met bijna 2000 wereldmunten in muntbladen, waarbij ook oudere munten. Zeer divers.
Taxatie: € 150,00

Kavel 712

Kavel 712
Sigarenkistje gevarieerd Australië en Nieuw-Zeeland. Toegevoegd: zakje Indonesië.
Taxatie: € 50,00

Kavel 713

Kavel 713
Blauw blik met ca. 7 kilo wereldmunten in muntbladen. Beter kilowaar.
Taxatie: € 100,00

Kavel 714

Kavel 714
Sigarenblikje Joegoslavië en Turkije.
Taxatie: € 20,00

Kavel 715

Kavel 715
Sigarenblikje Noordelijk Afrika: Marokko, Tunesië, Algeria en Liberia.
Taxatie: € 30,00

Kavel 716

Kavel 716
Sigarenblikje duit ‘Städtenotgeld’, vnl. ijzer en zink in matige kwaliteit. Wel aantrekkelijke mix.
Taxatie: € 30,00