10 Gulden 1876 mmt. bijl Sch. 550 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 175,00
10 Gulden 1888 mmt. hellebaard Sch. 557 Prachtig
Meer...Taxatie: € 250,00
Dukaat 1849 mmt. zwaard Sch. 563 Prachtig
Meer...Taxatie: € 250,00
Rijksdaalder 1858 mmt. zwaard Sch. 584 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1855 mmt. zwaard Sch. 608 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1864 mmt. zwaard Sch. 616 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 75,00
1 Gulden 1865 mmt. zwaard Sch. 617 Prachtig
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cents 1890 mmt. zwaard Sch. 639. Met punt, mooi patina Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Cents 1889 mmt. hellebaard Sch. 664 Ruim prachtig
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Cent 1881 mmt. bijl Sch. 698. Enige originele kleur Prachtig
Meer...Taxatie: € 10,00
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00