Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 216

Kavel 216
10 Gulden 1876 mmt. bijl Sch. 550 Zeer fraai
Taxatie: € 175,00

Kavel 217

Kavel 217
10 Gulden 1888 mmt. hellebaard Sch. 557 Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 218

Kavel 218
Dukaat 1849 mmt. zwaard Sch. 563 Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 219

Kavel 219
Rijksdaalder 1858 mmt. zwaard Sch. 584 Prachtig / FDC
Taxatie: € 100,00

Kavel 220

Kavel 220
1 Gulden 1855 mmt. zwaard Sch. 608 Prachtig / FDC
Taxatie: € 100,00

Kavel 221

Kavel 221
1 Gulden 1864 mmt. zwaard Sch. 616 Prachtig / FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 222

Kavel 222
1 Gulden 1865 mmt. zwaard Sch. 617 Prachtig
Taxatie: € 75,00

Kavel 223

Kavel 223
25 Cents 1890 mmt. zwaard Sch. 639. Met punt, mooi patina Prachtig / FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 224

Kavel 224
10 Cents 1889 mmt. hellebaard Sch. 664 Ruim prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 225

Kavel 225
1 Cent 1881 mmt. bijl Sch. 698. Enige originele kleur Prachtig
Taxatie: € 10,00

Kavel 226

Kavel 226
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 227

Kavel 227
Taxatie: € 200,00

Kavel 228

Kavel 228
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig / FDC
Taxatie: € 200,00

Kavel 229

Kavel 229
Taxatie: € 200,00

Kavel 230

Kavel 230
Taxatie: € 200,00

Kavel 231

Kavel 231
Taxatie: € 200,00