Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 596

Kavel 596
Zilveren dukaat 1679. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 597

Kavel 597
Zilveren dukaat 1694. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gesnoeid. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 598

Kavel 598
Zilveren dukaat 1705. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Circa fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 599

Kavel 599
Zilveren dukaat 1706. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gesnoeid. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 600

Kavel 600
Zilveren dukaat 1735. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 601

Kavel 601
Zilveren dukaat 1737. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 602

Kavel 602
Zilveren dukaat 1738. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 603

Kavel 603
Zilveren dukaat 1747. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 604

Kavel 604
Zilveren dukaat 1748. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 605

Kavel 605
Zilveren dukaat 1748. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 606

Kavel 606
Zilveren dukaat 1748. Piedfort van 56,13 gram. Delm. 976a; CNM 2.49.50; HPM 50.4. Ruim prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 607

Kavel 607
Zilveren dukaat 1757, kabelrand. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 608

Kavel 608
Zilveren dukaat 1758. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 609

Kavel 609
Zilveren dukaat 1760. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 610

Kavel 610
Zilveren dukaat 1761. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 611

Kavel 611
Zilveren dukaat 1762. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 60,00