Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 157

Kavel 157
Rijder of dukaton 1780. Delm. 1031; CNM 2.43.101; HPM 59. Prachtexemplaar. Ruim prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 158

Kavel 158
Rijder of dukaton 1793. Delm. 1031; CNM 2.43.101; HPM 59. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 159

Kavel 159
½ Rijder of ½ dukaton 1781. Delm. 1055; CNM 2.43.106; HPM 60. Montagesporen rand. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 160

Kavel 160
½ Rijder of ½ dukaton 1788. Delm. 1055; CNM 2.43.106; HPM 60. Medailleslag! Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 161

Kavel 161
Daalder van 30 Stuiver 1688. Delm. 1086; CNM 2.43.108. HPM 67. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 162

Kavel 162
3 Gulden 1683. Delm. 1132; CNM 2.43.111; HPM 68. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 163

Kavel 163
3 Gulden 1687. Delm. 1132; CNM 2.43.111; HPM 68. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 164

Kavel 164
3 Gulden 1763. Delm. 1150; CNM 2.43.117; HPM 71. Ruim prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 165

Kavel 165
3 Gulden 1763. Delm. 1150; CNM 2.43.117. HPM 71. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 166

Kavel 166
3 Gulden 1786. Delm. 1150; CNM 2.43.117; HPM 71. Donker patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 167

Kavel 167
3 Gulden 1793. Delm. 1150; CNM 2.43.117; HPM 71. Donker patina. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 168

Kavel 168
3 Gulden 1794. Delm. 1150; CNM 2.43.117; HPM 71. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 169

Kavel 169
3 Gulden 1794. Delm. 1150; CNM 2.43.117; HPM 71. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 170

Kavel 170
1 Gulden 1762. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Iets patina. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 171

Kavel 171
1 Gulden 1764. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 172

Kavel 172
1 Gulden 1764. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73. Donker patina. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 30,00