Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1106

Kavel 1106
1924 50 Jaar Caisse Général de Reports et de Depots. Het bankgebouw. / Beursgebouw. Æ 64,5. Lorrain. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1107

Kavel 1107
1926 Huwelijk Leopold III & Astrid. Dubbelportret naar links. / Achtregelig opschrift binnen bloemenkrans. Æ 70. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1108

Kavel 1108
1926 Huwelijk Leopold III & Astrid. Dubbelportret naar rechts. / Vrouw en man in Romeinse kledij geven elkaar de hand. Æ verguld 70. P. Theunis. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1109

Kavel 1109
z.j. Ter ere van Leopold III & Astrid (mogelijk het huwelijk). Astrid en Leopold in vol ornaat naar links. / Blanco. Æ 75. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1110

Kavel 1110
1926 Beloningspenning Antwerpse kunstbeeldhouwers aan Jeanne kennis, pianiste. Hoofd Peter Benoit naar links. / Tekst op medaillon binnen lauwerkrans. Æ 71. A. Mauquoy. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1111

Kavel 1111
(± 1926) Presse-papier Peter Benoit. Hoofd Benoit naar links. Æ 70. Gemonteerd op marmeren rechthoek 111 x 88 mm., met opdracht aan Jeanne Kennis, pianiste. A. Mauquoy. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1112

Kavel 1112
1928 Beloningspenning Nationaal Fonds voor Wetenschappelijk Onderzoek. Hoofd Albert I naar links. / Zevenregelig opschrift. In rand: PROF. LUCIEN GODEAUX. Æ verzilverd 77. Alfred Courtens. Hoog reliëfpenning in originele doos. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1113

Kavel 1113
(± 1930) Ter ere van Albert I, épreuve d’auteur. Borstbeeld Albert naar links. / Grote letter A onder koningskroon. Æ 90. P. de Soete. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1114

Kavel 1114
1930. Eeuwfeest onafhankelijkheid. Drie koningen boven wapen. / Tekst: O.N.I.G. Æ 77 x 60 + kroontje. H. Heuderd. Toegevoegd: idem maar kleiner. In origineel etui. Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 1115

Kavel 1115
1931 Beloningspenning Gala de Presse. Gelauwerd borstbeeld Albert I naar links. / Tekst. Æ 91 x 61. Will. 185. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1116

Kavel 1116
(± 1934) Kroning Leopold III. Buste in uniform naar links. / Wapenschild. Æ 70. N. Lebrun. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1117

Kavel 1117
(1934) Overlijden Albert I. Buste Albert naar links. / Blanco. Æ 71. Victor Demanet. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1118

Kavel 1118
1934 Kroning Leopold III. Buste Leopold naar links. / Tekst. Æ 70. Will. 372. G. Devreese. Vlekje voorzijde. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1119

Kavel 1119
(± 1934) Dankpenning veteranen. Hoofd Leopold III naar links. / Inscriptieruimte binnen omschrift. Æ 70. Marcel Rau. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1120

Kavel 1120
(± 1935) Beloningspenning Leopold III & Astrid. Dubbelportret naar links. / Blanco. Æ 80,5. Marcel Rau. In origineel doosje. FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1121

Kavel 1121
1935 Expo Brussel. Dubbelportret Leopold III & Astrid naar links. / Vlakvullende tekst. Æ 80. Vand. 8.13. Marcel Rau. Prachtig.
Taxatie: € 25,00