Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 966

Kavel 966
1895 Amsterdam, 10 jaar zeilvereeniging Het Y; nationale zeilwedstrijden. Naar links zeilende boeier. / Gekroond Amsterdams wapen tussen twee dolfijnen met drietanden. Æ 46,8. Zwierzina 1188; KB I-259. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 967

Kavel 967
1898 Inhuldiging Wilhelmina. Borstbeeld jonge Wilhelmina naar links. / Nederlandse maagd geeft Wilhelmina een hand. Æ 60. KB I-355; Steph./Zw. 4. Bart van Hove & (W. Achtenhagen). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 968

Kavel 968
1901 Huwelijk koningin Wilhelmina & prins Hendrik. Dubbelportret naar links. / Het echtpaar in een zeilbootje. Æ 50,4. KB I-453; Zwierzina 182. P. Pander. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 969

Kavel 969
1903 Haarlem, 400 jaar sociëteit “Trov Moet Blijcken”. Pelikaan met gespreide vleugels voedt jongen. / Vierregelig opschrift. AR 21,5. Zwierzina 433. (E. Voet jr.). Vrijwel FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 970

Kavel 970
1906 Leeuwarden, prijspenning nijverheidstentoonstelling. Staande Nijverheid met wiel, tandrad, ploeg en bijenkorf. / Inscriptieruimte. Op naam van D.S. Gaastra, Workum. AR verguld 46,9 [39,12 gram]. In doosje van “Stoom Boekweitenmeel Fabriek en Grutterij Gaastra Workum”. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 971

Kavel 971
(1907) Zinken SS Berlin bij Hoek van Holland. Scène van de zeeramp. / Borstbeeld prins Hendrik naar links in marine-uniform. Æ 59. KB I-719; Zwierzina 719. (J.J. van Goor). Miniem spotje. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 972

Kavel 972
1911 Muiden, 25 jaar dienstverband A.J. Bredius, kruitfabriek De Krijgsman. Borstbeeld Bredius naar rechts. / Tekst op oorkonde met eikentak. Æ 67. KB I-977. Toon Dupuis. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 973

Kavel 973
1913 Rotterdam, eeuwfeest onafhankelijkheid. Gezicht op Rotterdam. / Gezicht op de haven. AR 59. KB I-1060. (J.J. van Goor). Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 974

Kavel 974
1914 Amsterdam, erepenning Koloniaal Instituut. Bejaarde man wijst Javaan met houweel op zijn schouder de weg. / Inscriptieruimte binnen krans van Indische vruchten. AR 59. KB I-1122. L.J. Vreugde. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 975

Kavel 975
(± 1926) Ereprijs Vondelpark estafette (Amsterdam) aangeboden door cigarettenfabriek Chapchal-Frères (Delft). Zesregelig opschrift boven Amsterdams stadswapen. / Inscriptieruimte (blanco). AR 50. Enigszins ironische ‘beloningspenning’. Tikjes rand keerzijde. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 976

Kavel 976
1927 Den Haag. Hofvijverfeest t.g.v. meerderjarigheid prinses Juliana. Twee statiesloepen voor regeringsgebouwen. / Standaardvlag van Juliana tussen jubileumdata. Æ 60. KB III-129. (J.J. van Goor). Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 977

Kavel 977
(1930) Wilhelmina 50 jaar. Boekwerk met zes boekpagina’s waarin 24 penningen betreffende het Oranjehuis. Incl. boek ‘Oranje Boven’ geschreven door E. Molt (omslag Chris van der Hoef). Het geheel in cassette van Begeer. Æ 60. KB III-403/426. J.J. van Goor. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 978

Kavel 978
1935 Batavia. Koning Willem III school 75 jaar. Buste Willem III binnen gestrikte krans naar links. / Verticaal zwaard met krans. Æ 41 met draagoog. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 979

Kavel 979
1940 Dr. P.J. de Bruyn. Hoofd naar rechts, omschrift: CREDIDIMVS CARITATI / Blanco. Æ gegoten 102. Beeldenaar 1985/2, pag. 53-4. Geurt Brinkgreve. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 980

Kavel 980
(1953) 100e Geboortedag Vincent van Gogh. Portret iets naar links. / LONGA ARS VITA BREVIS op met korenaren gevuld vlak. AR 60 [82,88 gram]. KB V-2079. J.B, Gutterswijk. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 981

Kavel 981
(1957) Rotterdam, prijspenning Erasmiaans gymnasium. Borstbeeld Erasmus moet boek. / Kennisboom in Hollandse tuin. Æ gegoten 50. KB V-2325. (J.Ph.L. Petri). Prachtig.
Taxatie: € 25,00