Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 818

Kavel 818
20 Gulden 1955 Boerhaave. Mev. 60-1; PL 53. [#3 AK 023668]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 819

Kavel 819
20 Gulden 1955 Boerhaave. Mev. 60-1; PL 53. [#5 AC 021692]. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 820

Kavel 820
Lot (3) 25 Gulden 1921 Willem van Oranje. Mev. 73-1ab; PL 58.c1.b; 25 Gulden 1943 I Prinsesje. Mev. 78-1b.; PL 63.b en 25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; PL 66. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 350,00

Kavel 821

Kavel 821
25 Gulden 1931 Mees. Mev. 76-2; PL 61.a. [# MD 100728] Replacements. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 822

Kavel 822
25 Gulden 1940 Prinsesje. Mev. 77-1; PL 62. [# AB 043608]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 823

Kavel 823
25 Gulden 1940 Prinsesje. Mev. 77-1; PL 62. [# BM 054743]. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 824

Kavel 824
25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; PL 66. [#6 BN 068831]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 825

Kavel 825
25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; PL 66. [#2 BE 013836]. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 826

Kavel 826
25 Gulden 1949 Salomo. Mev. 82-1; PL 67. [# 2 CT 107989] Replacements. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 827

Kavel 827
25 Gulden 1955 Huygens. Mev. 83-1a; PL 68. [#1 KR 030122]. Vrijwel UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 828

Kavel 828
25 Gulden 1955 Huygens. Mev. 83-1a; PL 68. [#1 HS 103620] Replacements. Ruim prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 829

Kavel 829
50 Gulden 1941 Oestereetster. Mev. 97-1; PL 80. [# CN 086848]. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 830

Kavel 830
50 Gulden 1945 Stadhouder Willem III. Mev. 99-1; PL 82. [# AM 044745]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 831

Kavel 831
Lot (2) 100 Gulden 1921 Grietje Seel, 2 varianten! Mev. 116-1b; PL 96.b; Mev. 116-3b; PL 96.b2. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 832

Kavel 832
100 Gulden 1947 Adriaantje Hollaer. Mev. 120-1; PL 100. [#3 AR 036839]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 833

Kavel 833
100 Gulden 1953 Erasmus. Mev. 121-1; AV 85.1a; PL 102.a [# 3VO095741]. Prachtig.
Taxatie: € 100,00