Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 766

Kavel 766
Zwarte doos vol met onuitgezocht koninkrijk in diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 200,00

Kavel 767

Kavel 767
Plastic bakje zilveren Wilhelminadubbeltjes, laatste type. Netto zilver: 587 gram.
Taxatie: € 200,00

Kavel 768

Kavel 768
Doosje met zilveren kwartjes Wilhelmina 1926-1944. Netto zilver: 290 gram.
Taxatie: € 100,00

Kavel 769

Kavel 769
Kistje met ruim 100 stuks, o.a. ½ centen vanaf Willem III t/m Wilhelmina en centen periode 1913-1940. Mooie kwaliteit.
Taxatie: € 125,00

Kavel 770

Kavel 770
Kistje centen vanaf Willem I, ca. 40 stuks. Ook betere!
Taxatie: € 125,00

Kavel 771

Kavel 771
Blikje (218) bronzen 2½ centen 1877-1941; w.o. 3 x 1883; 1 x 1886; 1 x 1894; 7 x 1898.
Taxatie: € 100,00

Kavel 772

Kavel 772
Doosje met eenvoudig koninkrijk.
Taxatie: € 25,00

Kavel 773

Kavel 773
Sigarenkistje (12) rijksdaalders Willem II 1852-1858. Mooie kwaliteiten.
Taxatie: € 500,00

Kavel 774

Kavel 774
Doosje (252) ½ guldens Wilhelmina, laatste type (1921-30), w.o. 3 x 1929 variant. Netto zilver: 896 gram.
Taxatie: € 300,00

Kavel 775

Kavel 775
Blikje met circa 3 kg. koninkrijks- en provinciale munten. Alles in slechte staat: verbogen, mishandeld, doorboord, gepoetst, gemonteerd, afgesleten, verkleurd, bekrast, verguld, gebutst, aangetast, gevlekt, brandblaren, uitgebaggerd of een combinatie hiervan……. Veel zilver.
Taxatie: Bod

Kavel 776

Kavel 776
Plastic bakje (131) rijksdaalders Wilhelmina 1929-1943, w.o. 1 x 1940. Netto zilver: 2348 gram.
Taxatie: € 800,00

Kavel 777

Kavel 777
Kunststof slof van Bolletje met lotje Juliana en Beatrix zilver bestaande uit 66 stuks zilveren guldens veel uit 1967, 6 stuks zilveren rijksdaalder, 2 stuks 10 gulden Beatrix en 2 stuks 50 gulden Beatrix. Dit alles op een bedje van ruim 3 kilo centen en stuivers!
Taxatie: € 150,00

Kavel 778

Kavel 778
Kartonnen muntslof met ca. 70 stuks kopergeld NOI, waaronder VOC-duiten van Willem I en Willem II. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 779

Kavel 779
Lot (15) Restantje koninkrijk, 10 x ½ Cent, 2 x 1 Cent en 3 x 10 Cents. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 15,00

Kavel 780

Kavel 780
Spannende kist met voornamelijk onuitgezocht modern koninkrijk, o.a. complete Julianacassette, diverse 5 euro herdenkingsmunten en nog veel meer verrassingen!
Taxatie: € 100,00

Kavel 781

Kavel 781
Vijf tableaux met ‘oud’ nominaal uit het guldentijdperk! O.a. circa 45 zilveren guldens; 15 zilveren rijksdaalders; 23 x 10 gulden 70/73; 21 x 50 gulden Beatrix en 13 x 10 gulden Beatrix.
Taxatie: € 350,00