Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 367

Kavel 367
½ Gulden 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 279 Zeer fraai
Taxatie: € 275,00

Kavel 368

Kavel 368
½ Gulden 1830 uit 182- Brussel Sch. 283 var. Ruim zeer fraai
Taxatie: € 275,00

Kavel 369

Kavel 369
½ Gulden 1830 uit 182- Brussel Sch. 283 var. Bijna zeer fraai
Taxatie: € 200,00

Kavel 370

Kavel 370
25 Cents 1823 Brussel mmt. palmtak Sch. 294 Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 371

Kavel 371
25 Cents 1824 Brussel mmt. palmtak Sch. 295 Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 372

Kavel 372
25 Cents 1824 Brussel mmt. palmtak Sch. 295 Zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 373

Kavel 373
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Prachtig
Taxatie: € 60,00

Kavel 374

Kavel 374
25 Cents 1826 Utrecht, mmt. fakkel Sch. 290 Prachtig / FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 375

Kavel 375
25 Cents 1826 Utrecht mmt. fakkel Sch. 290 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 30,00

Kavel 376

Kavel 376
25 Cents 1826 Brussel mmt. palmtak Sch. 297 Ruim prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 377

Kavel 377
25 Cents 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 298 Bijna zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 378

Kavel 378
25 Cents 1829 Brussel mmt. palmtak Sch. 300 Bijna prachtig
Taxatie: € 125,00

Kavel 379

Kavel 379
25 Cents 1830 Utrecht mmt. fakkel Sch. 292 Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 380

Kavel 380
25 Cents 1830 Brussel mmt. palmtak Sch. 301 Zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 381

Kavel 381
10 Cents 1823 Brussel mmt. palmtak Sch. 309. Vrij zeldzaam! Beschadigd muntplaatje Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 175,00

Kavel 382

Kavel 382
10 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 305 Zeer fraai
Taxatie: € 50,00