Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 896

Kavel 896
Lot (3) 1873 Den Haag, prijspenning Koninklijke Zoölogisch – Botanisch Genootschap. Vijfregelig opschrift. / Inscriptieruimte gestrikte lauwer- en eikentak. AR 42. Zwierzina 289a. Allen met gravering. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 897

Kavel 897
1876 Opening Noordzeekanaal. Hoofd Willem III naar links. / Koggeschip.Æ 50. Zwierzina 395. E. Geerts & E. Colinet. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 898

Kavel 898
Lot (2) (1885) Ter ere van P.J.H. Cuypers, architect. Hoofd Cuypers naar links. / Negenregelig opschrift. Æ 50,8. Zwierzina 653. J.P.M. Menger & L. Jünger & (W. Schammer). Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 899

Kavel 899
1888 Amsterdam, 50 jaar genootschap Natura Artis Magistra. Wapenschilden van Nederland en Amsterdam omringd door leeuw, panter en olifant. / Op- en omschrift. Æ 43. Zw. 782. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 900

Kavel 900
1889 50 Jaar Hollandsche IJzeren Spoorweg Mij. Stoomlocomotief naar rechts. / Drieregelig opschrift omgeven door wapenschilden. Æ 44. Zwierzina 841. W. Schammer. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 901

Kavel 901
1890 75 Jaar Slag bij Waterloo. Borstbeeld Willem II naar links. / Tekst. Æ 44. Zwierzina 872. (Van der Kellen). Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 902

Kavel 902
1892 Scheveningen. Prijspenning internationale sport-, visserij- en paardententoonstelling. Vrouw op steigerend paard omringd door sport- en jachtartikelen. / Inscriptieruimte op tablet tussen takken. Æ 59. KB I-157; Zwierzina 995. (G. Haas). Resten van stickertje kz. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 903

Kavel 903
1893 Haarlem, 150 jaar lettergieterij Joh. Enschedé & Zonen. Wapenschild familie Enschedé omgeven door mercuriusstaf, bazuin, letterkast, tandrad en borstbeeld Laurens Janz. Coster. / Achtregelig opschrift. Æ 40. KB I-183; Zwierzina 1035. Niet vaak voorkomend. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 904

Kavel 904
1895 Kiel. Opening Kaiser Wilhelmkanaal. S.S. ‘Rotterdam’ van de NASM neemt passagiers in. / Vlootparade op het kanaal. Æ 59. Zwierzina 1174; KB I-253. B. Veth & C.J. Begeer. Krasjes voorzijde, schaars. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 905

Kavel 905
1900 Victor de Stuers 25 jaar refendaris kunsten & wetenschappen. Borstbeeld naar links. / Gehelmd wapenschild gehouden door twee hazewindhonden.Æ 66. Zwierzina 101; KB I-424; Matzen 36a. L. Jünger & (W. Achtenhagen). Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 906

Kavel 906
1906 Derde eeuwfeest geboorte Rembrandt. Borstbeeld Rembrandt op oudere leeftijd iets naar rechts. / Gesluierde vrouw giet olie in Romeins lampje.Æ 60. Zwierzina 625. J.M. Faddegon. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 907

Kavel 907
(1906) ’s-Hertogenbosch. Erepenning Mij. van Brandverzekering v.h. Koningrijk der Nederlanden. Gekroond wapen van Noord-Brabant. / Inscriptieruimte op brede band tussen lauwertakken. Æ 46,8. Zwierzina 689; KB I-692; Landi 22. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 908

Kavel 908
1909 Amsterdam. Eeuwfeest Onderlinge Brandwaarborgmij. De Jong & Co. Borstbeeld oprichter bijna en face. / Brandend gebouw. AR 40. Landi 24. In orig. zwartgelakt doosje. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 909

Kavel 909
1914 Amsterdam. Algemeen Steuncomité. Symbolische voorstelling oorlog. / Vierregelig opschrift. Æ 41. KB I-1113. M. Vreugde. Zeer fraai.
Taxatie: € 5,00

Kavel 910

Kavel 910
1917 Amsterdam, 400 jaar kerkhervorming. Borstbeeld van Maarten Luther in toga naar links. / Zwaan met gespreide vleugels onder opengeslagen bijbel. Æ rechthoekig 61 x 41. KB I-1247. G. Schwartze. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 911

Kavel 911
1917 Brussel. Ter ere van Maurice van Vollenhoven, minister-resident van de koningin der Nederlanden. Borstbeeld van Van Vollenhoven met eremedailles naar links. / Gehelmd en versierd wapenschild gehouden door twee herten. Æ verzilverd 75. G. Devreese. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 50,00