Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 796

Kavel 796
10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL37. [# 1 AC 029039]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 797

Kavel 797
10 Gulden 1940-II Schone Herderin. Mev. 42-2; PL38.a. [# 3 AG 024299]. 1e uitgifte 14 oktober 1940. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 150,00

Kavel 798

Kavel 798
10 Gulden 1943 Wilhelmina. Mev. 44-1; AV 33.1. [# DK 524413]. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 799

Kavel 799
10 Gulden 1945-I Lieftinck. Mev. 45-1a; AV 34.1a. [# 4 CF 076481]. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 800

Kavel 800
10 Gulden 1953 Hugo de Groot. Mev. 48-1a; PL45.a1.a. [# 1 FE 06113]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 801

Kavel 801
20 Gulden 1926 Roerganger. Mev. 57-1a; PL50. [# BV 060914]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 200,00

Kavel 802

Kavel 802
25 Gulden 1921 Willem van Oranje. Mev. 73-1a; AV 47.1c.3. [# BY 14584]. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 803

Kavel 803
25 Gulden 1930 Willem van Oranje. Mev. 75-1; AV 47B.1b. [# KN 039576]. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 804

Kavel 804
25 Gulden 1940 Het Prinsesje I. Mev. 77-1; PL62. [# BP 073168]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 250,00

Kavel 805

Kavel 805
25 Gulden 1943-II Wilhelmina. Mev. 79-1; AV 51.1. [# CA 144474]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 806

Kavel 806
25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1. [# 2 BK 027096]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 250,00

Kavel 807

Kavel 807
25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; AV 53.1. [# 2 BU 066136]. Lichte afdruk van een paperclip en nummer in dun potloodschrift, anders ongecirculeerd.
Taxatie: € 250,00

Kavel 808

Kavel 808
25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1. [# 3 AG 078350]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 809

Kavel 809
25 Gulden 1949 Koning Salomo. Mev. 82-1; AV 54.1. [# 2 CU 055769]. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 810

Kavel 810
50 Gulden 1945 Stadhouder Willem II. Mev. 99-1; PL82. [# CR 094767]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 450,00

Kavel 811

Kavel 811
100 Gulden 1927 Grietje Seel. Mev. 116-3b; AV 80.1b.5.1. [# BL 098143]. Fraai.
Taxatie: € 50,00