Rode cassette Oostenrijk, complete serie 19 x 25 Shilling en 20 x 50 Shilling [netto 530 gram zilver].
Meer...Taxatie: € 200,00
Grote kartonnen doos met allerlei setjes en cassettes uit landen van de hele wereld. Veel zilver, ook enige eurosets. Fundgrube!
Meer...Taxatie: € 300,00
Doos met diverse FDC-setjes, herdenkingsmunten en los zakje zilver wereld. Tevens 2 gouden muntjes van Mexico en 2 gouden munten van Frankrijk.
Meer...Taxatie: € 600,00
Houten cassette “Europa” met 19 x zilveren euromunten uit div. Europese landen.
Meer...Taxatie: € 75,00
Houten cassette met 12 zilveren wereldmunten. Thema: schepen. Bruto zilver: circa 340 gram.
Meer...Taxatie: € 125,00
Fraaie blauwfluwelen langwerpige cassette “De Zilverschatten van de Wereld”, met 24 zilveren munten diverse landen. Incl. bijbehorende certificaten. Netto zilver: 511 gram.
Meer...Taxatie: € 200,00
Grote blauwe cassette met 17 zilveren wereldmunten betreffende de Olympische Spelen 1996 in Atlanta. Bruto zilver: circa 470 gram.
Meer...Taxatie: € 150,00
Blauwe langwerpige cassette “Officiële Euro-Uitgiften”, met 12 zilveren munten uit diverse landen. Geen certificaten. Bruto zilver: 410 gram.
Meer...Taxatie: € 150,00
Turquoise langwerpige cassette van The Royal Mint met 24 moderne zilveren wereldmunten; sommige met behoorlijk afwijkende vorm. Thema: “2000 Millennium”.
Meer...Taxatie: € 200,00
Groot lot muntsets (ca. 60) wereld waaronder ook enig Nederland en Overzee. Goed tellen!
Meer...Taxatie: € 200,00
Plastic box met 10 kg. eenvoudige wereldmunten; kilowaar.
Meer...Taxatie: € 50,00
Sigarendoos Oost-Europa: Polen, Tsjechoslovakije, Roemenië en Bulgarije. Ook wat zilver.
Meer...Taxatie: € 60,00
Plastic box met 12 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Meer...Taxatie: € 60,00
Rood langwerpig doosje (63) Frankrijk & Monaco, diverse eeuwen.
Meer...Taxatie: € 150,00
Stevige gele kunststof box met ruim 10 kilo eenvoudig wereld.
Meer...Taxatie: € 35,00
Meer...Taxatie: € 35,00