Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 685

Kavel 685
Rode cassette Oostenrijk, complete serie 19 x 25 Shilling en 20 x 50 Shilling [netto 530 gram zilver].
Taxatie: € 200,00

Kavel 686

Kavel 686
Grote kartonnen doos met allerlei setjes en cassettes uit landen van de hele wereld. Veel zilver, ook enige eurosets. Fundgrube!
Taxatie: € 300,00

Kavel 687

Kavel 687
Doos met diverse FDC-setjes, herdenkingsmunten en los zakje zilver wereld. Tevens 2 gouden muntjes van Mexico en 2 gouden munten van Frankrijk.
Taxatie: € 600,00

Kavel 688

Kavel 688
Houten cassette “Europa” met 19 x zilveren euromunten uit div. Europese landen.
Taxatie: € 75,00

Kavel 689

Kavel 689
Houten cassette met 12 zilveren wereldmunten. Thema: schepen. Bruto zilver: circa 340 gram.
Taxatie: € 125,00

Kavel 690

Kavel 690
Fraaie blauwfluwelen langwerpige cassette “De Zilverschatten van de Wereld”, met 24 zilveren munten diverse landen. Incl. bijbehorende certificaten. Netto zilver: 511 gram.
Taxatie: € 200,00

Kavel 691

Kavel 691
Grote blauwe cassette met 17 zilveren wereldmunten betreffende de Olympische Spelen 1996 in Atlanta. Bruto zilver: circa 470 gram.
Taxatie: € 150,00

Kavel 692

Kavel 692
Blauwe langwerpige cassette “Officiële Euro-Uitgiften”, met 12 zilveren munten uit diverse landen. Geen certificaten. Bruto zilver: 410 gram.
Taxatie: € 150,00

Kavel 693

Kavel 693
Turquoise langwerpige cassette van The Royal Mint met 24 moderne zilveren wereldmunten; sommige met behoorlijk afwijkende vorm. Thema: “2000 Millennium”.
Taxatie: € 200,00

Kavel 694

Kavel 694
Groot lot muntsets (ca. 60) wereld waaronder ook enig Nederland en Overzee. Goed tellen!
Taxatie: € 200,00

Kavel 695

Kavel 695
Plastic box met 10 kg. eenvoudige wereldmunten; kilowaar.
Taxatie: € 50,00

Kavel 696

Kavel 696
Sigarendoos Oost-Europa: Polen, Tsjechoslovakije, Roemenië en Bulgarije. Ook wat zilver.
Taxatie: € 60,00

Kavel 697

Kavel 697
Plastic box met 12 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 60,00

Kavel 698

Kavel 698
Rood langwerpig doosje (63) Frankrijk & Monaco, diverse eeuwen.
Taxatie: € 150,00

Kavel 699

Kavel 699
Stevige gele kunststof box met ruim 10 kilo eenvoudig wereld.
Taxatie: € 35,00

Kavel 700

Kavel 700
Taxatie: € 35,00