Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 506

Kavel 506
Blikje (200) bronzen 2½ centen, type 1877-1941; w.o. 6 x 1898. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 75,00

Kavel 507

Kavel 507
Blikje (547) ½ centen, klein type (1878-1940), w.o. 1 x 1883; 1 x 1886, 4 x 1898.
Taxatie: € 125,00

Kavel 508

Kavel 508
Blikje Curaçao; ook zilver. Toegevoegd: enig pasgeld Aruba.
Taxatie: € 25,00

Kavel 509

Kavel 509
Sigarenblikje ‘Elisabeth Bas’ zilveren Wilhelminamunten jeugdportret, inhuldigingstype en hermelijnen mantel (100). Dubbeltjes, kwartjes, ½ guldens en guldens. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 200,00

Kavel 510

Kavel 510
Sigarenblikje (95) guldens Wilhelmina 1943DP in mooie kwaliteit. Netto zilver: 681 gram.
Taxatie: € 275,00

Kavel 511

Kavel 511
Blikje (45) rijksdaalders Willem III. Diverse jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 450,00

Kavel 512

Kavel 512
Blikje divers koninkrijk, vnl. zilver. Tevens iets Curaçao.
Taxatie: € 100,00

Kavel 513

Kavel 513
Blikje (10) guldens 1892 Wilhelmina ‘hangend haar’. Gemiddeld zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 514

Kavel 514
Doosje met onuitgezocht brons-, nikkel- en zinkgeld. O.a. 50 x 1 cent WIII - Wilhelmina, 75 x 2 ½ cent 1877-1941, 5 cent 1909 en ca. 65 stuks zink 1cent – 25 cent. Ca. 40 stuks 5 cent vierkant.
Taxatie: € 125,00

Kavel 515

Kavel 515
Leuk lot onuitgezocht koninkrijk. ½ cent t/m rijksdaalder, Willem I t/m Wilhelmina.
Taxatie: € 150,00

Kavel 516

Kavel 516
Den Coopmans Collectie o.a. gouden dukaat 1928 en 3 dubbele wapenstuivers van Holland, West-Friesland en Zeeland.
Taxatie: € 100,00

Kavel 517

Kavel 517
Lot (4) ½ cent 1823 Brussel, ½ cent 1898, 1 cent 1863 en 1870 beide WIII.
Taxatie: € 35,00

Kavel 518

Kavel 518
Blikje met o.a. 4 zilveren guldens. 1847 Willem II, 1897, 1909 en 1929. Matige kwaliteit.
Taxatie: € 25,00

Kavel 519

Kavel 519
Kartonnen doos met 44 x 10 gulden herdenkingsmunten 1994-1999 in FDC of proof. Alles in originele verpakking. Netto zilver: 566 gram.
Taxatie: € 225,00

Kavel 520

Kavel 520
Schoenendoos vol met leuk samengestelde sets door de toenmalige NMB Bank te Amsterdam. O.a. Willem II, Willem III en Wilhelmina. Voornamelijk zilver!
Taxatie: € 325,00

Kavel 521

Kavel 521
Zwarte koffer met 200 zilveren munten Willem II t/m Juliana in 4 laatjes. Veel mooie kwaliteiten, ook moeilijke jaartallen (o.a. 25 Cents 1901 brede hals), met iets overzee.
Taxatie: € 2.000,00