10 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 307 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 25,00
5 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 317 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 75,00
1 Cent 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 330 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 10,00
½ Cent 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 352 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 50,00
½ Cent 1821 Brussel mmt. palmtak Sch. 366 Circa fraai
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 502. Gepolijste stempel Bijna FDC
Meer...Taxatie: € 7.500,00
5 Gulden 1843 mmt. lelie Sch. 503. Gepolijste stempel Vrijwel FDC
Meer...Taxatie: € 3.000,00
Lot (2) 1 Gulden 1847 en 1848 Sch. 525 en 526 Fraai / zeer fraai
Meer...Taxatie: € 20,00
25 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 532 Zfr / prachtig
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Vrijwel FDC
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 534 Ruim prachtig
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Cents 1848. Misslag, circa 40% off-centre, 1,32 gram. Tot op heden ons onbekend en enigszins gelijkend op de rijksdaalders zoals Jacques Schulman ze in zijn handboek op pag. 131 heeft afgebeeld. Fraai
Meer...Taxatie: € 50,00
Lot (3) 10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Prachtig
Meer...Taxatie: € 500,00
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 175,00
Lot (3) 10 Gulden 1876 (2), 1877 Sch. 550, 551 Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00