Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 200

Kavel 200
10 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 307 Prachtig / FDC
Taxatie: € 25,00

Kavel 201

Kavel 201
5 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 317 Prachtig / FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 202

Kavel 202
1 Cent 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 330 Zeer fraai
Taxatie: € 10,00

Kavel 203

Kavel 203
½ Cent 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 352 Zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 204

Kavel 204
½ Cent 1821 Brussel mmt. palmtak Sch. 366 Circa fraai
Taxatie: € 125,00

Kavel 205

Kavel 205
10 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 502. Gepolijste stempel Bijna FDC
Taxatie: € 7.500,00

Kavel 206

Kavel 206
5 Gulden 1843 mmt. lelie Sch. 503. Gepolijste stempel Vrijwel FDC
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 207

Kavel 207
Lot (2) 1 Gulden 1847 en 1848 Sch. 525 en 526 Fraai / zeer fraai
Taxatie: € 20,00

Kavel 208

Kavel 208
25 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 532 Zfr / prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 209

Kavel 209
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Vrijwel FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 210

Kavel 210
10 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 534 Ruim prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 211

Kavel 211
10 Cents 1848. Misslag, circa 40% off-centre, 1,32 gram. Tot op heden ons onbekend en enigszins gelijkend op de rijksdaalders zoals Jacques Schulman ze in zijn handboek op pag. 131 heeft afgebeeld. Fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 212

Kavel 212
Lot (3) 10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Prachtig
Taxatie: € 500,00

Kavel 213

Kavel 213
Taxatie: € 500,00

Kavel 214

Kavel 214
10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 175,00

Kavel 215

Kavel 215
Lot (3) 10 Gulden 1876 (2), 1877 Sch. 550, 551 Prachtig.
Taxatie: € 500,00