Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1317

Kavel 1317
Doos met diverse herdenkingseuro’s, o.a. België (zilver), Duitsland (zilver), Finland en Slovenië, in diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 500,00

Kavel 1318

Kavel 1318
4 Groene boxen met “coin sets of all nations / muntenreeksen van alle landen”. 116 Kaarten met UNC-munten (en postzegels) uitgegeven door Franklin Mint, met bijbehorende certificaten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1319

Kavel 1319
Indrukwekkende kist met 16 stuks gouden munten, voorstellend “De Gekroonde Hoofden van Europa”.Zeer bijzonder!
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 1320

Kavel 1320
Rode emmer met 15 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1321

Kavel 1321
Blauwe emmer met 15 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1322

Kavel 1322
Lot (10) Keizers en vorsten uit 10 verschillende landen. Voornamelijk zilver. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1323

Kavel 1323
Een “tonnetje” munten! Aardige hoeveelheid met uitsluitend munten uit Denemarken vanaf 1941.Ca. 6 kilo, ruim 2000 stuks!
Taxatie: € 35,00

Kavel 1324

Kavel 1324
Kistje met ruim 2,5 kilo Deens kleingeld vanaf 1926.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1325

Schoenendoos met eenvoudige wereldmunten, ruim 10 kilo.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1326

Wijnkistje vol met eenvoudig kilogoed wereld. Bijna 10 kilo.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1327

‘Antieke’ geldla vol met eenvoudig kilgoed wereld. - Geldschrankbode Hannover -. Ca. 10 kilo.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1328

Schoenendoos met diverse ‘prullaria’, o.a. sets België en Nederland. Toegevoegd: wat modern penningspul.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1329

Doos met onuitgezocht aantal muntsets uit diverse landen, o.a. Noorwegen, Zweden, Yemen etc.
Taxatie: € 25,00