Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1138

Kavel 1138
Schoenendoos proppievol buitenlandse penningen, meerdere landen en allerlei thema’s. Ook wat zilver.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1139

Kavel 1139
Kistje met vijf penningen en twee onderscheidingen. Zowel brons als zilver, kortom leuk om uit te zoeken. Ook iets Nederland.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1140

Kavel 1140
Doos zeer divers (88) uit verschillende landen, iets zilver.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1141

Kavel 1141
Houten cassette met 11 x zilveren troy-ounce penningen diverse Europese landen. Geslagen bij Valcambi SA, Zwitserland. Netto zilver: 342 gram.
Taxatie: € 135,00

Kavel 1142

Kavel 1142
Interessant lot penningen van Israël, o.a. Moshe Dayan (AR). 20 stuks.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1143

Kavel 1143
Bruine Göde-cassette ‘Präsidenten der USA’; 12 zilveren penningen [netto 180 gram zilver]. Proof.
Taxatie: € 70,00

Kavel 1144

Kavel 1144
Doos buitenlands penningen. Zeer divers.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1145

Kavel 1145
Doosje met 14 stuks onuitgezochte penningen van Duitsland en Engeland. De moeite van het bekijken waard!
Taxatie: € 125,00

Kavel 1146

Kavel 1146
Bruin album “Bergbahnen der Schweiz” met 35 zilveren (999.9/1000) penningen. Beroemde bergtrajecten, w.o. de Rhätische Bahn. Netto zilver: 525 gram.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1147

Kavel 1147
Plastic bak vol met buitenlandse penningen en tokens. Circa 4,3 kg.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1148

Kavel 1148
Interessant lot (13) buitenlandse penningen diverse landen, w.o. enkele Napoleoniden, hondenpenning Wenen, ortodontie, art-déco etc. etc.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1149

Kavel 1149
Blikje (49) religieuze penningen. Zeer gevarieerd.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1150

Kavel 1150
Blikje (24) vnl. Neurenbergse speelpenninkjes.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1151

Kavel 1151
Klein ‘La Paz’-doosje met drie stuks Franse zilveren Penningen 19e/20e eeuw, de landbouw betreffend.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1152

Kavel 1152
Blikje (81) Neurenbergse rekenpenningen van messing.
Taxatie: € 40,00