Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 756

Kavel 756
Lot (3) Scheepjesschelling 1778, 1778 uit 1776, 1780. CNM 2.49.92; HPM 75. Gemiddeld zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 757

Kavel 757
Lot (3) Scheepjesschelling 1780 uit 1770, 1785, 1788. CNM 2.49.92; HPM 75. Gemiddeld zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 758

Kavel 758
Lot (3) Scheepjesschelling 1790, 1791 (twee ankers), 1792. CNM 2.49.93; HPM 75/75.3. Gem. zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 759

Kavel 759
Lot (3) Scheepjesschelling 1790, 1791 (twee ankers), 1793 uit 1791. CNM 2.49.93; HPM 75/75.3.Gemiddeld zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 760

Kavel 760
Scheepjesschelling 1791 met twee ankers bij boeg. CNM 2.49.93; HPM 75.3. Prachtig.
Taxatie: € 50,00