Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1219

Kavel 1219
Zilveren dukaat 1683. Delm. 996; CNM 2.20.8; HPM 04. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 1220

Kavel 1220
Zilveren rijder of dukaton 1682. Delm. 1043; CNM 2.20.9; HPM 03.Gepoetst en montagesporen keerzijde, overigens prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1221

Kavel 1221
Florijn 1681, speer met brede hoed. Delm. 117; CNM 2.20.11; HPM 06. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 1222

Kavel 1222
Lot (2) Wapenstuiver 1683, 1684. CNM 2.20.18; HPM 11. Circa fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1223

Kavel 1223
Lot (2) Bezemstuiver 1738, 1765. CNM 2.20.20; HPM 13. Circa zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1224

Kavel 1224
Herdenkingsmunt van 50 stuiver 1672, klein wapen. Delm. 736; CNM 2.20.2; HPM 17.01 Contemporaine gegoten vervalsing in tin/lood. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1225

Kavel 1225
Herdenkingsmunt van 25 stuiver 1672. Delm. 737; CNM 2.20.3; HPM 18. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1226

Kavel 1226
Herdenkingsmunt van 25 stuiver 1672. Delm. 737; CNM 2.20.3; HPM 18. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1227

Kavel 1227
Herdenkingsmunt van 12½ stuiver 1672. Delm. 738; CNM 2.20.4; HPM 19.Miniem stempelbreukje. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1228

Kavel 1228
Herdenkingsmunt van 6¼ stuiver 1672. Delm. 738 noot; CNM 2.20.5; HPM 20. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1229

Kavel 1229
Herdenkingsmunt van 6¼ stuiver 1672. Delm. 738 noot; CNM 2.20.5; HPM 20. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00