Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1172

Kavel 1172
Leeuwendaalder 1640 op Deventer voet. Delm. 857; CNM 2.12.18; HPM 16. Circa fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1173

Kavel 1173
Leeuwendaalder (16)85 op Deventer voet. Delm. —; CNM —; HPM —. Een zeer ongebruikelijke leeuwendaalder. De omschriften zijn gelijk aan CNM 2.12.20. De ridder staat echter achter het Hollandse wapen (zie CNM 2.12.21). Geen binnencirkels. Het verkorte jaartal is vermoedelijk 85, maar moeilijk leesbaar. De rest van de munt is zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1174

Kavel 1174
Zilveren dukaat 1662. Delm. 990; CNM 2.12.24; HPM 23.Enige letters ingekrast veld voorzijde, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1175

Kavel 1175
Zilveren dukaat 1662. Delm. 990; CNM 2.12.24; HPM 23. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1176

Kavel 1176
Dubbele daalder van 60 stuiver 1689. Delm. 1070; CNM 2.12.29; HPM 26. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1177

Kavel 1177
Daalder van 30 stuiver 1685. Ridder zonder stadswapen.Delm. 1091; CNM 2.12.30; HPM 27. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1178

Kavel 1178
1 Gulden 1698. Delm. 1185; CNM 2.12.50; HPM 38. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1179

Kavel 1179
Wapenstuiver 1691. CNM 2.12.70; HPM 52. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1180

Kavel 1180
½ Stuiver z.j. (1629). CNM 2.12.73; HPM 51. Minder dan fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1181

Kavel 1181
Duit 1602. PW 7103; CNM 2.12.76; HPM 55. Fraai. N.B. Het laatste cijfer in het jaartal is een gespiegelde ‘Z’.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1182

Kavel 1182
IIII Stuiver (15)78, met klop. PW 4; CNM 2.12.88; HPM 62. Originele kleur. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1183

Kavel 1183
II Stuiver (15)78, met klop. PW 3; CNM 2.12.89; HPM 63. Originele kleur. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1184

Kavel 1184
I Stuiver (15)78, met klop. PW 2; CNM 2.12.90; HPM 64. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1185

Kavel 1185
½ Stuiver (15)78 met klop. PW 1; CNM 2.12.91; HPM 65. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1186

Kavel 1186
Dukaat 1649 op naam van Ferdinand III. Delm. 1117; CNM 2.30.18; HPM 16 [3,43 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1187

Kavel 1187
Dukaat 1656 op naam van Ferdinand III. Delm. 1117; CNM 2.30.18; HPM 16 [3,34 gram]. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 200,00