Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1139

Kavel 1139
Gouden dukaat z.j. (1590-1593), Hongaars type, mmt. kruisje na VNGDelm. 1049; CNM 2.38.43; HPM 28 [3,43 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 1140

Kavel 1140
Lot (2) Leeuwendaalder 1616, 1617. Delm. 856; CNM 2.38.63; HPM 37. Circa fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1141

Kavel 1141
Lot (2) Leeuwendaalder 1633, 1643. Delm. 856; CNM 2.38.63; HPM 37. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1142

Kavel 1142
Lot (2) Leeuwendaalder 1647, 1682. Delm. 856a/b; CNM 2.38.6/65; HPM 37. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1143

Kavel 1143
Leeuwendaalder 1679. Delm. 856b; CNM 2.38.65; HPM 37. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1144

Kavel 1144
Lot (2) ½ Leeuwendaalder 1616, 1641. Delm. 865; CNM 2.38.66; HPM 38. Circa fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 1145

Kavel 1145
Nederlandse rijksdaalder 1614. Delm. 948; CNM 2.38.68; HPM 44. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1146

Kavel 1146
Nederlandse rijksdaalder 1620. Delm. 948; CNM 2.38.68; HPM 44. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1147

Kavel 1147
Taxatie: € 100,00

Kavel 1148

Kavel 1148
Zilveren dukaat 1662. Delm. 986; CNM 2.38.72; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1149

Kavel 1149
Zilveren rijder of dukaton 1733. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49.Uit scheepswrak, anders zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1150

Kavel 1150
Zilveren rijder of dukaton 1733. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49.Uit scheepswrak, anders donker zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1151

Kavel 1151
Zilveren rijder of dukaton 1734. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49Klein uitstulpinkje rand top. Uit scheepswrak, anders zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1152

Kavel 1152
Zilveren rijder of dukaton 1734. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49.Uit scheepswrak, anders zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1153

Kavel 1153
Taxatie: € 100,00

Kavel 1154

Kavel 1154
Zilveren rijder of dukaton 1736. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49. Niet uit scheepswrak. Bijna prachtig.
Taxatie: € 200,00