Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1108

Kavel 1108
Dukaat 1589. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,43 gram]. Diverse ‘testknikjes’. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1109

Kavel 1109
Dukaat 1591. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,38 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 1110

Kavel 1110
Dukaat 1611. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,47 gram]. Vondstexemplaar. Circa fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1111

Kavel 1111
Leeuwendaalder 1589 op Hollandse voet met: FRI-VAL•HOLDelm. 849; CNM 2.16.32; HPM 18. Schaars type, krasje voorzijde. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 1112

Kavel 1112
Leeuwendaalder 1600 op Hollandse voet met: FRIS+VA+HOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1113

Kavel 1113
Leeuwendaalder 1600 op Hollandse voet met: FRIS+VA+HOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1114

Kavel 1114
Leeuwendaalder 1600 op Hollandse voet met: FRIS+VA+HOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1115

Kavel 1115
Leeuwendaalder 1601 op Hollandse voet met: FRI+VA+HOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1116

Kavel 1116
Leeuwendaalder 1603 op Hollandse voet met: FRIxVAxHOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Hakje in rand. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1117

Kavel 1117
Leeuwendaalder 1603 op Hollandse voet met: FRIxVAxHOLDelm. 850; CNM 2.16.33; HPM 20. Hapje uit muntplaatje. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1118

Kavel 1118
Leeuwendaalder 1605 op Friese voet met: ORDIxFRISIDelm. 851; CNM 2.16.37; HPM 22. Hakje in rand. Circa fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1119

Kavel 1119
Leeuwendaalder z.j. Omschrift voorzijde: MO•AR•PR•CON-FOE•BELG•FR mmt. leeuwtje.Delm. 854; CNM vgl. 2.16.45; HPM 24. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1120

Kavel 1120
Leeuwendaalder 1607. Delm. 854; CNM 2.16.45; HPM 24. Iets gesnoeid, anders zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1121

Kavel 1121
Leeuwendaalder z.j. (± 1630); 1 punt i.p.v. jaartal; geen mmt.Delm. 852; CNM 2.16.47; HPM 24. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1122

Kavel 1122
Koggerdaalder 1682. Delm. 1087; CNM 2.16.73; HPM 54. Iets excentrisch geslagen. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 1123

Kavel 1123
Koggerdaalder 1687. Delm. 1089; CNM 2.16.74; HPM 55. Putje veld voorzijde. Minder dan fraai.
Taxatie: € 50,00