Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1103

Kavel 1103
Sceatta z.j. (±705-715), continentale runentype. BMC type 2c. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1104

Kavel 1104
Sceatta z.j., stekelvarkentype. BMC type 4. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1105

Kavel 1105
Sceatta z.j. (± 1770). BMC type 5. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1106

Kavel 1106
Sceatta z.j., Friese stijl. BMC type 8E; vdCh. 5.45. Uit vondst Domburg. Donker prachtig.
Taxatie: € 150,00