Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 764

Kavel 764
Rijder of 14 gulden 1750. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,20 gram].Keerzijde flink bewerkt; waarschijnlijk broche geweest, zoniet prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 765

Kavel 765
Rijder of 14 gulden 1760. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,91 gram].Minimale klemsporen, opgewreven. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 766

Kavel 766
Rijder of 14 gulden 1761. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,95 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 450,00

Kavel 767

Kavel 767
Rijder of 14 gulden 1763. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,78 gram]. Minimale klemsporen. Prachtig.
Taxatie: € 450,00

Kavel 768

Kavel 768
Lot (2) vervalsingen (contemporain?) Rijder of 14 gulden 1750 (verguld zilver) en 1763 in zilver. Beide gegoten. Op zichzelf knap gedaan. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 769

Kavel 769
½ Rijder of 7 gulden 1750. Delm. 971; CNM 2.43.38; HPM 32 [4,94 gram]. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 770

Kavel 770
Dubbele dukaat 1748. Delm. 962; CNM 2.43.41; HPM 26 [6,68 gram]. Klemsporen. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 771

Kavel 771
Dubbele dukaat 1755. Delm. 962; CNM 2.43.41; HPM 26 [6,96 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 772

Kavel 772
Dubbele dukaat 1769. Delm. 962; CNM 2.43.41; HPM 26 [6,91 gram]. Opgewreven. Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 773

Kavel 773
Dubbele dukaat 1786. Delm. 962; CNM 2.43.41; HPM 26 [6,99 gram]. Klemsporen. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 774

Kavel 774
Dukaat 1593. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,39 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 775

Kavel 775
Dukaat 1595 uit 1593, vier pijlen in bundel. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,48 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 776

Kavel 776
Dukaat 1597, vijf pijlen in bundel. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,46 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 777

Kavel 777
Dukaat 1608 uit 1603. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,43 gram]. Licht gegolfd. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 778

Kavel 778
Dukaat 1610, vijf pijlen in bundel. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,45 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 779

Kavel 779
Dukaat 1611 uit 1609, vijf pijlen in bundel. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,45 gram].Kras voorzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00