Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 384

Kavel 384
Rijder of 14 gulden 1750. Delm. 843; CNM 2.46.3; HPM 09 [9,85 gram].Montage- en klemsporen. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 350,00

Kavel 385

Kavel 385
Dukaat 1591, Hongaars type. Delm. 833; CNM 2.46.6; HPM 06 [3,44 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 386

Kavel 386
Dukaat 1596, Hongaars type. Delm. 833; CNM 2.46.6; HPM 06 [3,48 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 387

Kavel 387
Dukaat 1649, mmt. vijfbladige bloem. Delm. 836; CNM 2.46.12; HPM 03 [3,45 gram].Zwak hoofd ridder, anders ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 388

Kavel 388
Dukaat 1650. Delm. 836; CNM 2.46.12; HPM 03 [3,41 gram]. Vondstexemplaar. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 389

Kavel 389
Dukaat 1758. Delm. 838; CNM 2.46.16; HPM 05 [3,45 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 390

Kavel 390
Dukaat 1760. Delm. 838; CNM 2.46.16; HPM 05 [3,45 gram]. Behoorlijke klemsporen. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 391

Kavel 391
Dukaat 1761, mmt. haan. Delm. 838; CNM 2.46.16; HPM 05 [3,38 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 392

Kavel 392
Dukaat 1777. Delm. 838; CNM 2.46.16; HPM 05 [3,38 gram]. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 393

Kavel 393
Bezemstuiver 1738. Afslag in goud van 1,66 gram. Delm. 866; CNM 2.46.84; HPM 65.1.Lichte montagesporen. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 394

Kavel 394
Leeuwendaalder 1600 uit 1597 op Hollandse voet. Delm. 834; CNM 2.46.21; HPM 13. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 395

Kavel 395
Leeuwendaalder 1603 op Hollandse voet. Delm. 834; CNM 2.46.21; HPM 13. Centraal muntplaatfoutje wat zich in beide zijden doorwerkt. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 396

Kavel 396
Leeuwendaalder 1604 op Hollandse voet. Delm. 835; CNM 2.46.22; HPM 14. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 397

Kavel 397
Leeuwendaalder 1605 op Hollandse voet. Delm. 835; CNM 2.46.22; HPM 14. Circa fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 398

Kavel 398
Leeuwendaalder 1605 uit 1604 op Hollandse voet. Delm. 835; CNM 2.46.22; HPM 14. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 399

Kavel 399
Lot (2) Leeuwendaalder 1606, 1609 uit 1608. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Circa fraai.
Taxatie: € 60,00