Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 381

Kavel 381
Zilveren rijder of dukaton 1673. Afslag op dubbele zwaarte van 64,90 gram. Delm. 1018a; CNM 2.02.44; HPM 11.5. Enige tikjes rand keerzijde. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 382

Kavel 382
Rozenobel z.j. naar het Engelse type. Delm. 825ter; CNM 2.18.04 [7,56 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 383

Kavel 383
½ Gulden 1573, emissie 14 juni 1573. Meesterteken: ster. vG 34; CNM 2.23.31; HPM 06 [4,12 gram]. Aangemerkt als ‘niet-authentiek’. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00