Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 164

Kavel 164
Rijder van 14 gulden 1749. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,82 gram].Lichte montagesporen top. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 165

Kavel 165
Rijder van 14 gulden 1750. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,92 gram]. Klemsporen. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 166

Kavel 166
Rijder van 14 gulden 1751. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,91 gram].Bewerkt aan top, klemsporen. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 167

Kavel 167
Dubbele dukaat 1757. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,95 gram]. Lichte klemsporen. Prachtig.
Taxatie: € 800,00

Kavel 168

Kavel 168
Dubbele dukaat 1758. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,62 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 169

Kavel 169
Dubbele dukaat 1761. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,95 gram]. Lichte klemsporen. Prachtig.
Taxatie: € 800,00

Kavel 170

Kavel 170
Dubbele dukaat 1764. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,93 gram]. Lichte klemsporen. Ruim prachtig.
Taxatie: € 800,00

Kavel 171

Kavel 171
Dubbele dukaat 1768. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,59 gram].Montagesporen top; kabelrand weg. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 172

Kavel 172
Dubbele dukaat 1781. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,97 gram].Klem- en vijlsporen keerzijde. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 173

Kavel 173
Dukaat 1654. Delm. 774; CNM 2.28.53; HPM 13 [3,45 gram]. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 174

Kavel 174
Dukaat 1702. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,43 gram]. Montagesporen top. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 175

Kavel 175
Dukaat 1726. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,37 gram]. Beter jaar. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 176

Kavel 176
Dukaat 1729. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,50 gram]. Krassen keerzijde, anders prachtig.
Taxatie: € 175,00

Kavel 177

Kavel 177
Dukaat 1740. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,11 gram]. Licht gesnoeid. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 175,00

Kavel 178

Kavel 178
Dukaat 1742. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,47 gram]. Montage keerzijde bij MO.ORD ? Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 179

Kavel 179
Dukaat 1743. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,47 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 175,00