Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 144

Kavel 144
St. Oswalddaalder z.j., mmt. gekruiste tinhaken / rozet. Delm. 575; CNM 2.06.12. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 145

Kavel 145
Teston z.j. Nancy. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 146

Kavel 146
Daalder van 30 stuiver 1689, stadswapens met open kroon. Delm. 1077; CNM 2.36.21; HPM 12. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 147

Kavel 147
Daalder van 30 stuiver 1704 uit 1703. Delm. 1078; CNM 2.36.23; HPM 12. Zeer fraai. N.B. Het stempel uit 1704 is circa 15 graden naar links verschoven waardoor de 3 uit 1703 boven de helmvan de ridder staat.
Taxatie: € 150,00

Kavel 148

Kavel 148
Daalder van 30 stuiver 1704 uit 1703. Delm. 1078; CNM 2.36.23; HPM 12. Zeer fraai. N.B. Het stempel uit 1704 is een paar graden naar rechts verschoven waardoor de de 3 uit 1703 onder de nul staat.
Taxatie: € 150,00

Kavel 149

Kavel 149
Arendsschelling 1602. CNM 2.36.29; HPM 15. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 150

Kavel 150
Rijderschelling (16)91, staart paard omlaag. CNM 2.36.33; HPM 20. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 151

Kavel 151
Daalder van 30 stuiver 1582. Afslag in koper vervaardigd in 1955.Vgl. Delm. 566; vgl. CNM 2.48.5; vgl. HPM 06.1. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 152

Kavel 152
Duit z.j. (1604-1605), gekroonde leeuw. PW 1901; CNM 2.51.16; HPM 21. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 153

Kavel 153
½ Gulden of 10 stuiver 1687. Delm. 1194; CNM 2.51.27; HPM 06. Zeer fraai. N.B. Uit onze veiling 37, april 2014, kavel 42
Taxatie: € 300,00

Kavel 154

Kavel 154
½ Gulden of 10 Stuiver 1687. Delm. 1194; CNM 2.51.27; HPM 06. Centraal gaatje, zoniet zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 155

Kavel 155
Rijderschelling 1688, ridder zonder helmbos. CNM 2.51.28; HPM 12. Bijna zeer fraai.Toegevoegd: zelfde type als contemporaine vervalsing.
Taxatie: € 25,00

Kavel 156

Kavel 156
Duit (16)87. PW 1903; CNM 2.51.29; HPM 22. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00