Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1536

Kavel 1536
z.j. J. Henry, handelaar in munten en penningen etc. Monogram. / Zesregelige tekst.Æ 30. Prachtig. (halfpenny token).
Taxatie: € 40,00

Kavel 1537

Kavel 1537
1834 Londen, William Till, handelaar in munten en penningen etc. Wapen. / Vijfregelige tekst binnen bloemenkrans. Æ 29,3. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1538

Kavel 1538
1843 Token van Benjamin Nightingale. Vrouw zittend bij muntkabinet. / Monogram. Æ 31. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1539

Kavel 1539
1844 Generaal Tom Thumb. Kleine man staande tussen flessen, boeken etc. / Rijtuig naar rechts.WM 38,7. J. Moore. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1540

Kavel 1540
1862 London, international exhibition. Seated Brittania surrounded by young women. Lion lying with trident. / Text within oak branch. Edge inscription: V. LESAGE.CLASS.XXXI.Æ 76. HBM 2747; Eimer 1553. L.C. Wyon. EF.
Taxatie: € 60,00