Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1472

Kavel 1472
1534 Religieuze draagmedaille. Scène op de olijfberg, Judas kust Jezus. / Jaab doodt Amata tijdens omhelsing. AR verguld 50 met draagoog. Goppel 9. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1473

Kavel 1473
1765 Huwelijk Joseph II en Maria. Samengestelde busten naar rechts. / Twee wapenschilden op een altaar geflankeerd door twee allegorische figuren. AR 28,5. Licht montagespoor. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1474

Kavel 1474
1905 Herinneringsmedaille van het Genootschap van Munt-en Penningkunde. Museum in Wenen. / Man zittend in bibliotheek. Æ 50. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1475

Kavel 1475
1959 Internationale penningtentoonstelling in Wenen. Hand een penning houdend. / Gezicht op paleis. Æ 60,5. Welz. Prachtig.
Taxatie: € 30,00