Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 254

Kavel 254
Arendsrijksdaalder z.j. Delm. 713; CNM 2.52.32; HPM 17. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 255

Kavel 255
½ Leeuwendaalder 164Z (1642). Delm. 889; CNM 2.52.59. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 256

Kavel 256
Dubbele stuiver of Groschen 1601 nabootsing van Reichsgroschen van Hildesheim. CNM 2.52.109. Fraai
Taxatie: € 80,00

Kavel 257

Kavel 257
Duit. Keerzijde incusum. PW 7303. Ruim fraai.
Taxatie: € 40,00