Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 243

Kavel 243
Zilveren rijder of dukaton 1664. Delm. 1038; CNM 2.12.27. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 244

Kavel 244
Dubbele daalder van 30 Stuiver 1689. Delm. 1070; CNM 2.12.29. HPM 28. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 245

Kavel 245
Daalder van 30 stuiver 1686. Delm. 1091; CNM 2.12.31; HPM 28. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 246

Kavel 246
Lot (2) ½ Stuiver en 4 stuiver 1578 beide met klop. PW 1 en 4; CNM 2.12.88 en 2.12.91; HPM 62 en 65. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 150,00