Account
Home
GILDE- EN AANVERWANTE PENNINGEN
Den Haag
Kavels:
1796
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 1004
(1768) Vroedschapspenning. Gekroond Haags wapenschild gehouden door twee leeuwen. / Staande stedenmaagd en Gerechtigheid. AR 37,2. v.Orden I.1. J.W. Marmé. Prachtig.
Taxatie:
€ 40,00
Categorie
Menu
Den Haag