Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 468

Kavel 468
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER, vlekkerig Zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 469

Kavel 469
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER, deukjes rand + krasjes Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 470

Kavel 470
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P PANDER Ruim fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 471

Kavel 471
Lot (3) Rijksdaalder 1932, 1933 en 1938 Sch. 787, 788 en 790 Ruim prachtig
Taxatie: € 45,00

Kavel 472

Kavel 472
Rijksdaalder 1932 mmt. zeepaardje Sch. 787a. Grof haar Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 473

Kavel 473
Rijksdaalder 1938 mmt. zeepaardje Sch. 790a. Grof haar Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 474

Kavel 474
1 Gulden 1907 mmt. hellebaard Sch. 809 Prachtig / FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 475

Kavel 475
1 Gulden 1907 mmt. hellebaard Sch. 809 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 25,00

Kavel 476

Kavel 476
1 Gulden 1911 mmt. zeepaardje Sch. 813 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 477

Kavel 477
1 Gulden 1944P mmt. eikel Sch. 1055 Prachtig / FDC
Taxatie: € 25,00

Kavel 478

Kavel 478
Taxatie: € 25,00

Kavel 479

Kavel 479
Taxatie: € 25,00

Kavel 480

Kavel 480
Taxatie: € 25,00

Kavel 481

Kavel 481
Taxatie: € 25,00

Kavel 482

Kavel 482
1 Gulden 1944P mmt. eikel Sch. 1055a. Doorlopend omschrift Prachtig / FDC
Taxatie: € 350,00

Kavel 483

Kavel 483
1 Gulden 1944P mmt. eikel Sch. 1055a. Doorlopend omschrift Prachtig
Taxatie: € 300,00