Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 427

Kavel 427
Lot (6) 1 Gulden 1854 en 1855, 25 Cents 1850, 10 Cents 1881, 1884 en 1885. Sch. 611, 614, 639, 659, 661 en 662 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 300,00

Kavel 428

Kavel 428
½ Gulden 1858 mmt. zwaard Sch. 625 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 30,00

Kavel 429

Kavel 429
25 Cents 1890 mmt. hellebaard Sch. 639 Prachtig / FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 430

Kavel 430
10 Cents 1882 mmt. bijl Sch. 660 Zeer fraai
Taxatie: € 20,00

Kavel 431

Kavel 431
Lot (3) ½ Cent 1853, 1869; cent 1881 Sch. 706, 717 en 698. Mooie kwal. Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 432

Kavel 432
½ Cent 1855 mmt. zwaard Sch. 708 Slecht
Taxatie: € 25,00

Kavel 433

Kavel 433
½ Cent 1885 mmt. bijl Sch. 727. Originele kleur FDC
Taxatie: € 10,00