Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 386

Kavel 386
1 Cent 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 328 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 387

Kavel 387
1 Cent 1826 Utrecht mmt. fakkel Sch. 329 Zeer fraai
Taxatie: € 25,00

Kavel 388

Kavel 388
1 Cent 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 336. Mooie kleur! Vrijwel FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 389

Kavel 389
½ Cent 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 352 Bijna zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 390

Kavel 390
½ Cent 1822 Brussel mmt. palmtak Sch. 367 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 391

Kavel 391
½ Cent 1823 Utrecht mmt. fakkel Sch. 354 Prachtig
Taxatie: € 125,00

Kavel 392

Kavel 392
½ Cent 1831 Utrecht mmt. fakkel Sch. 361 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 393

Kavel 393
½ Cent 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 364. Originele kleur FDC
Taxatie: € 125,00