Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 351

Kavel 351
10 Gulden 1824 Brussel mmt. palmtak Sch. 190. Licht opgewreven Prachtig
Taxatie: € 300,00

Kavel 352

Kavel 352
10 Gulden 1825 Brussel mmt. palmtak Sch. 191 Prachtig / FDC
Taxatie: € 500,00

Kavel 353

Kavel 353
10 Gulden 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 194 Vrijwel prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 354

Kavel 354
10 Gulden 1839 mmt. lelie Sch. 188 Prachtig
Taxatie: € 600,00

Kavel 355

Kavel 355
10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 356

Kavel 356
Taxatie: € 400,00

Kavel 357

Kavel 357
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198 Prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 408

Kavel 408
10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Prachtig / FDC
Taxatie: € 175,00

Kavel 409

Kavel 409
Lot (3) 10 Gulden 1875 mmt. bijl Sch. 549 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 525,00

Kavel 410

Kavel 410
Lot (3) 10 Gulden 1875 (2) en 1877 Sch. 549 en 551 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 525,00

Kavel 411

Kavel 411
Lot (2) 10 Gulden 1875 en 1879 Sch. 549 en 552 Prachtig
Taxatie: € 350,00

Kavel 412

Kavel 412
10 Gulden 1879 uit 1877 mmt. bijl Sch. 552a Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 413

Kavel 413
10 Gulden 1880 mmt. bijl Sch. 553. Slabbed by PCGS MS 67 FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 414

Kavel 414
Taxatie: € 250,00

Kavel 415

Kavel 415
10 Gulden 1880 mmt. bijl Sch. 553. Same coin, same quality, even better! Without plastic! FDC
Taxatie: € 200,00

Kavel 416

Kavel 416
Taxatie: € 200,00